https://pomorska.pl
reklama

Zaginiona Iwona Wieczorek. Dziennikarze wiedzą, gdzie jest?

S, AIP
Poszukiwania Iwony Wieczorek.
Poszukiwania Iwony Wieczorek. Tomasz Bolt
Od kilku lat trwają poszukiwania Iwony Wieczorek. Serwis Express Elbląg ujawnił informację dotyczącą zaginionej sześć lat temu mieszkanki Trójmiasta.

Jak czytamy na stronie Expressu Elbląg, dziennikarze z magazynu „Reporter” podali policjantom z Gdańska informacje o osobach, które miały być zamieszane w zaginięcie sześć lat temu Iwony Wieczorek. Wskazali również funkcjonariuszom miejsce, gdzie zostało ukryte ciało dziewczyny.

Lotto [wyniki losowania, transmisja online]

Jak mówi jeden z dziennikarzy śledczych, w miejscu, gdzie ukryto ciało Wieczorek, mogą znajdować się również szczątki innych osób.

Co na to policja z Gdańska?- Ostatnio przekazane sygnały są cały czas sprawdzone. Na tą chwilę nie pojawiły się żadne informacje przełomowe, które pozwoliłyby na rozwiązanie tej sprawy w najbliższym czasie. Informacji w tej sprawie było bardzo dużo i cały czas pojawiają się nowe. Jak co roku w lipcu sygnałów tych jest więcej, co jest związane z rocznicą zaginięcia Iwony. Wszystkie pojawiające się doniesienia są przez nas weryfikowane nawet te najbardziej nieprawdopodobne - powiedział podkom. Michał Sienkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

16 lipca minęło sześć lat od zaginięcia Iwony Wieczorek.

Pogoda na dzień (22.07.2016) | KUJAWSKO-POMORSKIE
TVN Meteo Active

Wybrane dla Ciebie

Raz w miesiącu podsypuję tym zamiolkukasa. W mig wypuszcza nowe liście

Raz w miesiącu podsypuję tym zamiolkukasa. W mig wypuszcza nowe liście

Po skończeniu 65 lat nie przegap tych 7 dodatków do emerytury. Oto co ci przysługuje

Po skończeniu 65 lat nie przegap tych 7 dodatków do emerytury. Oto co ci przysługuje

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska