Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 21

Najnowsza -

©Dariusz Bloch

W 21. kolejce I grupy bydgoskiej A klasy Zawisza Bydgoszcz pokonał w Potulicach Tartaka Wudzyn 4:0.

• Zawisza - Tartak 4:0 (2:0)

Koniec meczu. Dziękujemy za uwagę. Niebawem do obejrzenia galeria zdjęć.

90 - Doliczony czas gry

88 - P. Janiszewski podwyższa wynik. Oddał strzał z narożnika pola karnego i piłka po rękach bramkarza wpadła do siatki

• Zawisza - Tartak 3:0 (2:0)

85 - kolejne zmiany: w Zawiszy za Wiśniewskiego Nowacki i za Ruczyńskiego Lewandowski, a w Tartaku za Brzezińskiego Ciepłuch

75 - trzecią bramkę zdobył dla Zawiszy Straszewski, który wykończył akcję Kanika. Po golu zmiany: w Zawiszy za Kanika gra P. Janiszewski, a w Tartaku Krutnika zastąpił Czerwiński

• Zawisza - Tartak 2:0 (2:0)

65 - cały czas przewaga Zawiszy. Wynik próbował podwyższyć Wiśniewski, ale jego strzał zablokowali obrońcy. Pierwsza zmiana w bydgoskim zespole: Straszewski zmienia Nowickiego

55 - Obraz gry się nie zmienił, Zawisza przeważa, ale nie potrafi sobie stworzyć takich klarownych okazji jak w końcówce pierwszej połowy. Co najwyżej można wyróżnić strzał Deresiewicza

46 - pierwszy gwizdek w drugiej połowie, zaczęli zawiszanie

45 - koniec pierwszej części. Niebiesko-czarni kompletnie zdominowali boiskowe wydarzenia. Stworzyli sobie co najmniej cztery okazje do podwyższenia wyniku: strzał Cielasińskkiego odbił bramkarz, Ruczyński posłał piłkę w boczną siatkę, uderzenie Nowickiego zablokowali obrońcy, a Kanik przestrzelił nad poprzeczką. Goście sporadycznie zdołali przedostać się pod bramkę Zawiszy. Z relację wracamy za około kwadrans.

35 - Zawiszanie udokumentowali swoją przewagę dwoma golami. W 28 minucie celne trafienie zaliczył Kot, a 5 minut później do bramki trafił Nowicki, który wykończył zespołową akcję bydgoszczan.

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.