Zawisza Bydgoszcz zremisował z Olimpią Grudziądz [wywiady wideo i zdjęcia]

(emka), wideo: (dark), (styk)
Zawisza Bydgoszcz zremisował bezbramkowo z Olimpią Grudziądz.
Zawisza Bydgoszcz zremisował bezbramkowo z Olimpią Grudziądz. Fot. archiwum
Bez goli zakończył się sobotni mecz towarzyski pomorskich I-ligowców. Spotkanie rozegrane zostało na płycie głównej stadionu Zawiszy.

Sparing Zawisza Bydgoszcz-Olimpia Grudziądz

Sparing nie był wielkim widowiskiem. Ale trudno się temu dziwić. Dla Zawiszy był to dopiero pierwszy towarzyski mecz, zaś dla gości z Grudziądza drugi. W spotkaniu oddano zaledwie dwa celne strzały na bramkę rywala. Dwukrotnie tej sztuki dokonali zawiszanie. Uderzenia Michała Masłowskiego w 38 minucie i Wahana Geworgjana w 80. pewnie obronił Osiecki.

Zapis relacji na żywo kliknij tutaj

Olimpia najlepszą okazję do zdobycia gola miała w 81. minucie zawodów. Strzał Ruszkula po rykoszecie wylądował jednak na słupku bramki Witana.

Kolejne towarzyskie mecze nasi I-ligowcy rozegrają w środę. A rozgrywki ligowe ruszają dopiero 4-5 sierpnia. Trenerzy mają więc jeszcze sporo czasu na zgranie ekip, zaś piłkarze na dojście do optymalnej formy.

Więcej o sparingu w poniedziałkowym wydaniu "Pomorskiej"