https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zespół Macca Squad nagrał teledysk w Toruniu. Zobacz!

MAGA
Kadr z nowego teledysku zespołu Macca Squad
Kadr z nowego teledysku zespołu Macca Squad facebook.com/maccasqd
Utwór „Inny Świat” promuje czwarty album zespołu Macca Squad (MCC), którego premiera przewidziana jest na koniec tego roku. Klip powstawał w kilku ciekawych lokalizacja na terenie Torunia.

- Zdjęcia udało nam się zrealizować na wieży ratusza Staromiejskiego w Centrum Astronomii UMK w Piwnicach oraz w Kinie Centrum znajdującego z się w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu - informuje zespół. - W klipie chcieliśmy także pokazać niesamowity klimat naszego miasta co zobrazowaliśmy wraz z ekipą BrainVision. To pierwszy tego typu klip, który w taki sposób przedstawia Toruń.

MCC to zespół z długą historią. Pierwsze kawałki nagrywał już 15 lat temu, a debiutancki album wydał w 2007 roku. Do tej pory ukazały się trzy albumy spod szyldu MCC: "Test", "Prawdziwa historia" i "Maccaradża mówi dość". Tworzy go dwóch producentów: Kaiza i I.W.I oraz charyzmatyczny raper: Cegła.

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska