MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zgłoś się do kategorii Lider społecznej odpowiedzialności biznesu. To ostatni dzwonek! Czekamy tylko do niedzieli

Beata Busz
Beata Busz
Wcale nie trzeba być wielkim przedsiębiorstwem, żeby zdobyć tytuł Lidera społecznej odpowiedzialności biznesu. Wśród laureatów były już średnie i małe firmy. Po prostu wystarczy mieć wielkie serce do pomagania
Wcale nie trzeba być wielkim przedsiębiorstwem, żeby zdobyć tytuł Lidera społecznej odpowiedzialności biznesu. Wśród laureatów były już średnie i małe firmy. Po prostu wystarczy mieć wielkie serce do pomagania FOT. ARCHIWUM PPG
Wpłynęło już kilkadziesiąt zgłoszeń od firm, które ubiegają się o zaszczytny tytuł Lidera społecznej odpowiedzialności biznesu 28. Złotej Setki Pomorza i Kujaw. Może jednak czekamy właśnie na Ciebie? Nie zwlekaj!

Na zgłoszenia jest już tylko czas do najbliższej niedzieli - 7 lipca - do godz. 12.

Zastanawiasz się jeszcze, czy Twoja firma może startować w tym konkursie? Jeżeli wspierasz społeczność lokalną, lokalne inicjatywy, pomagasz potrzebującym, dbasz o swoją załogę i środowisko naturalne, to odpowiedź jest prosta: tak!

Wypełnij ankietę!

Żeby się zgłosić do kategorii Lider społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) wystarczy wypełnić powyższą webankietę.

Wszystkie zawarte w niej odpowiedzi oceni zespół naukowców pod kierunkiem dr. hab. Artura Laski, prof. uczelni, dziekana Wydziału Nauk o Polityce i Administracji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. To właśnie UKW jest naszym partnerem merytorycznym w tej kategorii.

Komisja wytypuje 10 firm z najwyższą punktacją, które następnie oceni kapituła konkursu, w skład której wejdą m.in. przedstawiciele regionalnych uczelni, organizacji biznesowych, otoczenia biznesu i samorządu.
W tajnym głosowaniu wyłonią oni pierwszą trójkę, w tym Lidera społecznej odpowiedzialności biznesu 28. Złotej Setki Pomorza i Kujaw. Laureatów ogłosimy podczas gali w Operze Nova w Bydgoszczy, 30 września.

Uwaga! Przedstawiciele wszystkich firm, które wypełniły ankietę do Lidera CSR, zostaną zaproszeni na to wielkie święto regionalnego biznesu. Co roku bierze w nim udział około 500 przedsiębiorców.

- Udział w prestiżowej kategorii Lider społecznej odpowiedzialności biznesu to doskonała okazja do podkreślenia zaangażowania firmy w działania na rzecz społeczności lokalnych, ochrony środowiska oraz zrównoważonego rozwoju - podkreślił w rozmowie z nami Marek Zagórski, prezes Krajowej Grupy Spożywczej. - Przedsiębiorstwa aktywnie angażujące się w działania prospołeczne i proekologiczne, cieszą się często większym uznaniem i prestiżem. Uzyskanie takiego wyróżnienia to także duża motywacja dla pracowników, którzy są dumni, że ich firma jest doceniana. Gorąco zachęcam do udziału w Złotej Setce.

O laureatach będzie głośno!

O wszystkich laureatach 28. edycji Złotej Setki Pomorza i Kujaw- zarówno w kategorii Lider CSR, jak i kategoriach finansowych przygotowywanych z wywiadownią gospodarczą - napiszemy na łamach naszych trzech tytułów - Gazety Pomorskiej, Expressu Bydgoskiego i Nowości Dziennika Toruńskiego oraz stronach internetowych i w serwisie Strefa Biznesu.
Pełne wyniki rankingów ukażą się też w specjalnym dodatku po gali.
REGULAMIN RANKINGU

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Ceny złota na nowym, historycznym poziomie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska