Klienci banku Millennium proszą o zamontowanie daszka nad bankomatem przy Wyszyńskiego 15 w Świeciu. - Odbija się w nim słońce, nie można nic odczytać na ekranie. Często widzę, jak ludzie się z tym męczą, przysłaniają ekran torbami - tłumaczy Czytelnik. - Ponadto nad bankomatem znajduje się okno, z którego zimą wiszą sople. Ludzie zerkają do góry w obawie, że sopel spadnie im na głowę. Obie sprawy można załatwić w prosty sposób - wystarczy niewielki daszek nad bankomatem.
Czytelnik próbował to załatwić za pośrednictwem oddziału banku Millennium w Świeciu, ale bez skutku. - Wierzę, że z udziałem „Pomorskiej” będzie to wreszcie możliwe. Tym bardziej, że temat jest wałkowany od dłuższego czasu. Zaapelujcie do banku, żeby zlitował się nad swoimi klientami ze Świecia - dodaje mężczyzna.
- Przekazaliśmy prośbę państwa Czytelników do departamentu administracji, który sprawdzi, jakie są w tym miejscu możliwości zrobienia czegokolwiek, co poprawi sytuację - napisał nam w tej sprawie Wojciech S. Kaczorowski, dyrektor departamentu public relations w Banku Millennium S.A.
Do sprawy wrócimy.