Złota Setka 2018. Złote laury czekają! Zgłoś firmę, miasto lub gminę z Pomorza i Kujaw [wideo]

(tik)
archiwum/Przemysław Popowski
Rozpoczynamy 23. edycję „Złotej Setki Pomorza i Kujaw”. Od 15 lutego do 5 kwietnia czekamy na Państwa zgłoszenia. Udział w rankingu jest bezpłatny.

„Złota Setka” to największy lokalny ranking organizowany przez naszą gazetę. Zgłaszać mogą się do niego nie tylko przedsiębiorstwa, ale również miasta i gminy z obszaru ukazywania się naszej gazety (czyli z całego województwa kujawsko-pomorskiego i południowej części województwa pomorskiego).

Złota Setka 2018. Złote laury czekają! Zgłoś firmę, miasto lub gminę z Pomorza i Kujaw [wideo]

Udział w tym rankingu jest całkowicie bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest jednak wypełnienie jednego z dwóch formularzy zgłoszeniowych (jeden jest przeznaczony dla firm, a drugi dla jednostek samorządu terytorialnego) - prezentujemy je poniżej. Wypełniać je będzie można do 5 kwietnia.

ZGŁOŚ swoją FIRMĘ
ZGŁOŚ swoje MIASTO lub GMINĘ

Nie wahaj się
Przedsiębiorstwa mające swoje siedziby w naszym regionie ocenimy pod kątem wyników finansowych, ale również innowacyjności.
Dodatkowo najmłodsze lokalne firmy mają szansę zostać wyróżnione w kategorii - „Udany start w biznes”. Oceniane będą w niej przedsiębiorstwa założone po 1 stycznia 2016 roku.

Natomiast spośród miast i gmin, które wypełnią ankietę zgłoszeniową, wybrane zostaną najlepsze inicjatywy w zakresie wsparcia lokalnego rozwoju gospodarczego. Dokona tego kapituła tzw. sędziów kompetentnych. Zadaniem jej będzie także ocena firm w kategoriach rankingu „Udany start w biznes”, jak i wybór najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw.

Kto wejdzie w skład kapituły? Alicja Polewska (zastępca redaktora naczelnego „Gazety Pomorskiej”), Krzysztof Matela (wiceprezes zarządu Business Centre Club, kanclerz Loży Bydgoskiej), Mirosław Ślachciak (prezes Pracodawców Pomorza i Kujaw), Zbigniew Ostrowski (wicemarszałek województwa kujawsko-pomorskiego), a także przedstawiciel partnera naukowego rankingu - Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy - prof. Marek Macko (prorektor ds. rozwoju i współpracy uczelni).

Nagrodzeni w „Złotej Setce” będą mieli prawo do umieszczenia loga rankingu na swojej stronie i publikowania go tam przez jeden rok. Firmy, które pierwszy raz wezmą udział w rankingu, opiszemy w specjalnym dodatku. Wszyscy uczestnicy rankingu otrzymają po jego zakończeniu certyfikat uczestnictwa. Laureaci dodatkowo dostaną pakiet trzech pamiątkowych zdjęć z gali oraz roczny dostęp do cyfrowej prenumeraty „Pomorskiej”.

Finał w czerwcu
Gala kończąca ranking, podczas której poznamy tegorocznych laureatów, odbędzie się 17 czerwca w Operze Nova w Bydgoszczy.

Złota Setka 2018. Złote laury czekają! Zgłoś firmę, miasto lub gminę z Pomorza i Kujaw [wideo]

Wideo