Konkurs organizowany przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy i Centrum Kształcenia Praktycznego w Grudziądzu adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
>> Najświeższe informacje z regionu, zdjęcia, wideo tylko na www.pomorska.pl <<
W eliminacjach uczestniczyło 680 uczniów z całego województwa kujawsko – pomorskiego. Podczas finału, który odbył się 23 maja w Centrum Kształcenia Praktycznego w Grudziądzu, spotkało się 21 najlepszych uczestników.
- Dobrze spisali się uczniowie Technikum Mechatronicznego, reprezentujący podczas konkursu Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Marcin Gutowski zajął trzecie miejsce, natomiast Sebastian Zagórski z tej samej klasy zajął czwarte miejsce przenośny. Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem Sławomira Krawulskiego - informuje Barbara Stefańska z CKZiU w Brodnicy.
INFO Z POLSKI 1.06.2017 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju