Żużlowcy włączyli się w charytatywną akcję

  Żużlowcy włączyli się w charytatywną akcję

  (maz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Żużlowcy z klubów naszego regionu włączyli się w charytatywną akcję. Pokazali się na kalendarzu dla kibiców.
  to jeden z 12 żużlowców zaangażowanych w akcję.

  to jeden z 12 żużlowców zaangażowanych w akcję. ©www.sportnazdrowie.org

  Na kartach kalendarza są zawodnicy z różnych polskich klubów. M.in. Emil Sajfutdinow z Polonii, Chris Holder i Adrian Miedziński z Unibaksu Toruń, Piotr Protasiewicz z Falubazu Zielona Góra czy Nicki Pedersen, który właśnie związał się kontraktem z Lotosem Gdańsk.

  Każdy z żużlowców nieodpłatnie użyczył swojego wizerunku. Wszystko, by wspomóc fundację "Sport na Zdrowie". Jej założycielem jest Krzysztof Buczkowski (również na kalendarzu). Misją fundacji jest wspomaganie wychowania młodzieży poprzez rozwój, upowszechnianie i promocja kultury fizycznej i sportu, edukowanie w zakresie profilaktyki prozdrowotnej oraz wspieranie sportowców.

  Limitowana edycja

  Akcja pomocy dla fundacji powstała spontanicznie, z inicjatywy kilku fanów żużla mieszkających i działających nie tylko w Polsce. Pomysł poparło kilka firm, które zaangażowały się również w akcję zbierania pieniędzy.

  Tak powstał kalendarz charytatywny o tytule "Uwalniamy Oddech 2012". Został wyprodukowany w limitowanej liczbie 1000 sztuk. Może być pomysłowym prezentem dla osób, które chciałoby się obdarować czymś wyjątkowym. Ma również dotrzeć do grona najwierniejszych kibiców żużla oraz przedsiębiorców wspierających tę akcję.
  Koszt zakupu kalendarza to 100 zł, plus 17 zł za przesyłkę. Zamówić go można, wypełniając formularz na stronie www.sportnazdrowie.org.

  Wiadomości żużlowe


  Czytaj e-wydanie »

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Nasze Dobre 2018

  Wiadomości z Bydgoszczy