Aleksandrów > Chcą gospodarczej współpracy z Białorusią

  Aleksandrów > Chcą gospodarczej współpracy z Białorusią

  (strz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W najbliższy wtorek przedsiębiorcy z regionu, którzy chcieliby nawiązać współpracę gospodarczą z Białorusią, będą mieli okazję spotkać się w aleksandrowskim urzędzie.
  Spotkanie poświęcone współpracy przedsiębiorców z Aleksandrowa i powiatu aleksandrowskiego z Białorusią zaplanowano 20 bm. o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Aleksandrowie Kujawskim. Na spotkaniu obecny będzie radca handlowy Ambasady Republiki Białorusi w Polsce Michał Trociński, któremu towarzyszyć będą pierwszy sekretarz ambasady Maksim Szereszyk oraz prezes Polsko-Białoruskiego Centrum Rozwoju Biznesu Alena Asif.
  Podczas spotkania omawiana będzie tematyka dotycząca obszarów współpracy, procedur nawiązywania współpracy oraz trudności z tym związanych. Poruszone także zostaną zagadnienia z zakresu możliwości prowadzenia działalności gospodarczej z uwzględnieniem szczególnych ulg podatkowych, wnoszenia małych inwestycji rzeczowych we wspólne przedsięwzięcia, pozyskiwania partnerów do współpracy. Zaprezentowane zostaną również oferty wyjazdów studyjnych.
  Spotkanie zorganizowane zostanie z inicjatywy burmistrza Aleksandrowa Kujawskiego i firmy Pevich Consulting Limited z Bydgoszczy. Organizatorzy na to spotkanie zapraszają wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z Republiką Białorusi.

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Nasze Dobre 2018