Antonio Lindbaeck zdobył 13 punktów w meczu Elitserien pomiędzy Indianerną Kumla a Lejonen Gislaved.
Szwedzki "Aftonbladet" poinformował, że zawodnik MrGarden GKM Grudziądz został zatrzymany. Przeszukany został także jego bus. - Mogę powiedzieć jedynie, że Antonio Lindbaeck został zatrzymany. Jest podejrzany o popełnienie przestępstwa - powiedział Erik Hiding, dyżurny policji w Orebro.
Znani, nieznani z Kujawsko-Pomorskiego. Jak dobrze ich znasz?
Na łamach "SVT Sport" sytuację, która zdarzyła się po wtorkowym spotkaniu, opisał menadżer żużlowca. - Po meczu dwaj policjanci podeszli do Lindbaecka i zabrali go na przesłuchanie na komisariat policji w Orebro. Staramy dowiedzieć się czegoś od oficera, ale nikt nie chce nic powiedzieć na ten temat. Jestem całkowicie zdezorientowany - powiedział dla SVT Sport, Mattias Fahlström (tłumaczenie sportowefakty.pl).
Teraz "Toninho" podejrzany jest o dokonanie czynności seksualnej z nieletnią. Według prokurator Jenny Grankvist nakaz zatrzymania podejrzanego został podpisany w ubiegły piątek. Antonio Lindbaeck był już sądzony w przeszłości przez szwedzki urząd sprawiedliwości, za kilkukrotne prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu.
***
Pogoda na dzień (01.06.2016) | KUJAWSKO-POMORSKIE
TVN Meteo Active