Aż sześć goli obejrzeli kibice w Smólniku, gdzie Victoria podejmowała LTP. Górą goście [zdjęcia]

(G)
Wynik 1. odsłony mógłby sugerować jednostronny przebieg spotkania. W rzeczywistości mecz drużyn, które jeszcze w czerwcu dzieliły dwie klasy rozgrywkowe, było wyrównane. Goście potrafili jednak wykorzystać błędy smólnickiej defensywy. Strzelecką skutecznością imponował Junatowski, który w niespełna pół godziny skompletował pierwszego w tym sezonie klasycznego hat-tricka. Od początku 2. połowy gospodarze ruszyli do frontalnego ataku, a jego efektem był gol Janowskiego. Ataki Victorii trwały i na dwanaście minut przed końcem kontaktową bramkę z karnego zdobył Feter. ZOBACZ KONIECZNIE: Magazyn Piłkarski - ligi regionalne (Skarb Kibica). Podopieczni trenera Konrada Ratajczyka dążyli do wyrównania, jednak dobrze w bramce LTP spisywał się Michał Kaź-mierczak. Dążący do wyrównania gospodarze zapominali o defensywie i po kontrataku wynik ustalił Piekarski. Victoria Smólnik - LTP Lubanie 2:4 (0:3) Bramki: Janowski (60, głową), Feter (78, karny) - Junatowski 3 (15, 20, głową, 43), Piekarski (88). VICTORIA: Kasiński - Woźniak, Raus, Tyrajski, B. Ratajczyk - J. Markiewicz (53, Szaradowski), P. Markiewicz, J. Feter, Kazanecki - Szymański I, Janowski. LTP: Kaźmierczak - Kuczkowski (80, B. Kaszubski), Przeździęk, Trzciński I, Rutkowski I - Ł. Kranc, Kulpa, A. Kowalski (68, M. Piekarski), Stefaniak - Ł. Różański (68, M. Zapiec), Ł. Juna-towski (90, J. Kaszubski).