W czwartek, 29 maja, mieszkańcy osiedla Słowackiego w Sępólnie Krajeńskim mieli tuż pod swoimi oknami niecodzienny koncert. Centrum Kultury i Sztuki wraz ze Spółdzielnią Mieszkaniową w Sępólnie zorganizowało plenerowy występ Dziecięcego i Młodzieżowego Studia Piosenki.
Czytaj też:
Klimatyczna scena usytuowana była na skwerze pomiędzy blokami nr 7, 8, 9, 10. Wszystko to w ramach koncertu „Między dźwiękami i balkonami”.
- Ten koncert to pretekst do wspólnego spotkania, uśmiechu i integracji naszej lokalnej społeczności. Wyjątkowa okazja, by mieszkańcy osiedla i całego miasta celebrowali piękno muzyki w otwartej przestrzeni, tuż pod własnym balkonem - podkreślają organizatorzy.
Balkonowa odsłona zaciekawiła po południu lokatorów blokowisk, którzy podziwiali utalentowane dzieci i młodzież z okien, balkonów, z przyblokowych ławeczek, placu zabaw, leżaków, koców na trawie czy po prostu stojąc miedzy alejkami.
