Baty Nesty Karaweli. A miało już tego nie być...

strzelił jedynego gola dla Nesty Karaweli.
strzelił jedynego gola dla Nesty Karaweli. Lech Kamiński
Hokeiści Nesty Karaweli nie byli w stanie wykorzystać osłabienie JKH Jastrzębie i ponieśli już piątą w sezonie porażkę z tym zespołem.

Kto zdobędzie tytuł Sportowca Regionu 2011? Głosuj na swoich faworytów!

JKH Jastrzębie - Nesta Karawela 9:1 (2:0, 2:1, 5:0)
BRAMKI: 1:0 Ivicić - Kulas (3), 2:0 Bordowski - Lipina (9), 3:0 Kulas - Lipina, Dąbkowski (25), 3:1 Baranyk - Ziółkowski (38), 4:1 Salamon - Lipina (40), 5:1 Lipina - Danieluk (44), 6:1 Lipina - Ivicić, Górny (46), 7:1 Urbanowicz - Labryga (46), 8:1 Urbanowicz - Marzec, Drzewiecki (59), 9:1 Kulas - Dąbkowski, Strużyk (59)
NESTA KARAWELA: Plaskiewicz (45. Witkowski) - Gaisins, Bluks, Bomastek, Kuchnicki, Marmurowicz - Koseda, Smeja, Wróbel, Kalinowski, Baranyk - Lidtke, Porębski, Jankowski, Dzięgiel, Minge - Maj, Ziółkowski, Gościmiński, Chrzanowski, Winiarski

Zanim goście zdążyli się dobrze rozgrzać, już przegrywali 0:2, a Michała Plaskiewicza pokonali Martin Ivicić i Richard Bordowski. Pod koniec drugiej tercji nikłą nadzieję na korzystny wynik przywrócił Milan Baranyk. Doświadczony Czech pokonał Kamila Kosowskiego i było tylko 1:3.

Kontra gospodarzy była natychmiastowa. Po dwóch minutach kolejnego gola strzelił Błażej Salamon, ale najgorsze miało dopiero nadejść. W czwartej tercji jastrzębianie jeszcze mocniej przycisnęli i strzelili aż pięć goli (dwa razy w odstępie zaledwie 30 sekund)

W innych meczach: Cravovia - Zagłębie Sosnowiec 8:1, Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 6:2, GKS Tychy - Ciarko Sanok 2:3 (karne).