Niezwykle zdrowe połączenie marchewki, jabłka i gruszki – to tajemnica chrupiącej mieszanki owocowo-warzywnej z wierzchosławickiej Cykorii S.A.

Chrupiąca mieszanka owocowo-warzywna jest zdrową przekąską, przygotowywaną przez połączenie suszonej marchewki o różnym zabarwieniu: pomarańczowym, żółtym i fioletowym, z suszonym jabłkiem i suszoną gruszką. Zarówno marchewka, jak i owoce, są krojone w płatki, a następnie suszone, dzięki czemu nabierają chrupkości. Zaletą chrupiącej mieszanki owocowo-warzywnej jest niska zawartość tłuszczu oraz wysoka zawartość błonnika pokarmowego. Mieszanka, co warto podkreślić, powstaje bez dodatku soli i cukru, zawiera więc jedynie cukry naturalnie występujące w warzywach i owocach. Dzięki procesowi suszenia owoce i warzywa zachowują witaminy i minerały zawarte w surowcach – w procesie suszenia nie ulegają one rozpadowi, jak w podobnych produktach, poddanych procesowi smażenia w tłuszczu.

Mieszankę owocowo-warzywną
można traktować jako jedną z pięciu porcji warzyw i owoców, które – jak radzą dietetycy i lekarze – powinniśmy dostarczać swojemu organizmowi każdego dnia dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Mieszkanka jest produktem idealnym dla wszystkich zapracowanych osób, które dbają o to, aby ich dieta była zrównoważona i zbilansowana. Produkt ten jest doskonały także dla osób dbający o linię. Jednocześnie jest wspaniałym zamiennikiem różnych wysokokalorycznych przekąsek dla wszystkich, którzy lubią podjadać i chrupać w wolnej chwili.

Cykoria S.A. to polska firma z prawie 140-letnią tradycją, specjalizująca się w produkcji suszu cykorii, suszy warzywnych, przypraw jednorodnych oraz mieszanek przyprawowych, dodatków do ciast i deserów oraz zbożowej kawy, w skład której wchodzi cykoria, żyto oraz burak cukrowy.

GŁOSOWANIE

Chrupiaca Mieszanka owcowo- warzywna, Cykoria

SMS o treści: PRO.4 pod numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)

Klikaj >> Chrupiaca Mieszanka owcowo- warzywna

Nasze Dobre 2018