Cuiavia Inowrocław wygrała w Trzciance

(DM)
W Cuiavii jest spora konkurencja. Radosław Mazurowski rozpoczął mecz na ławce.
W Cuiavii jest spora konkurencja. Radosław Mazurowski rozpoczął mecz na ławce. fot. Dominik Fijałkowski
Piotr Gruszka udanie zadebiutował w rozgrywkach ligowych jako trener Cuiavii. Jego podopieczni wygrali na wyjeździe z Lubuszaninem Trzcianka (2:1).

Trener ma w kadrze aż 25 zawodników. Na mecz pojechało tylko osiemnastu. W podstawowej jedenastce znalazł miejsce dla pięciu nowych graczy. Na ławce rezerwowych usiąść musieli m.in.: Radosław Mazurowski, Sebastian Hulisz czy Paweł Mądrzejewski.

Nowi piłkarze biało-zielonych odpłacili się Gruszce skuteczną grą. Już w 12. minucie prowadzenie dla gości zdobył Łukasz Nowak.

Najlepsze artykuły za jednym kliknięciem. Zarejestruj się w systemie PIANO już dziś!

Lubuszanin wyrównał po pięknym strzale Daniela Popiołka. W drugiej połowie zwycięskiego gola zdobył Dawid Janicki, który wykorzystał znakomite podanie Krzysztofa Kretkowskiego.

Inowrocławianie powinni wygrać wyżej, ale dogodnych okazji do zdobycia bramek nie wykorzystali Szymon Maziarz i Mikołaj Plewa.