Dąb Barcin uległ Kujawiakowi Kowal

(mwoz)
Nieudany debiut trenera Radosława Mroza, niespodzianki nie było. Dąb uległ Kujawiakowi Kowal.

Przed inauguracją rundy wiosennej wśród miejscowych kibiców była nutka nadziei, może ich pupile zagrają z zębem i postarają się o niespodziankę. Boisko zweryfikowało wartość drużyny i po dziewięćdziesięciu minutach gry komplet punktów Kujawiak zabrał do Kowala.

W pierwszym kwadransie gra toczyła się w środkowej strefie boiska. W szesnastej minucie po składnej akcji całej drużyny gospodarzy będący 25 metrów Piotr Marcisz zdecydował się na strzał jednak piłka minimalnie minęła poprzeczkę bramki Adama Szczepańczyka.

W odpowiedzi goście w dwudziestej drugiej minucie skontrowali i przy fatalnym błędzie stopera Dębu Łukasza Sobka Dawid Kwiatkowski znalazł się sam na sam z bramkarzem Leszkiem Adamczykiem, napastnik gości widząc wychodzącego z bramki barcińskiego golkipera sprytnym lobem ulokował piłkę bramce. Mimo kilku ładnie wyprowadzonych ataków z obu stron do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie.
W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, obie jedenastki stwarzając sobie dogodne sytuacje dążyły do zmiany wyniku. W sześćdziesiątej piątej minucie gospodarze zaatakowali lewą stroną, po ładnym dośrodkowaniu jednego z miejscowych pomocników piłkę w polu karnym wyprzedzając interwencję stopera gości przyjął Michał Konopiński , który celnym strzałem doprowadził do wyrównania. Radość miejscowych kibiców trwała zaledwie sto dwadzieścia sekund, nieszczęście gospodarzy rozpoczęło się w środkowej strefie boiska

a efektem tego była stracona druga bramka zdobyta ponownie przez D. Kwiatkowskiego.

Z biegiem czasu mimo zmian jakie dokonywał grający trener Dębu R. Mróz chcąc wzmocnić siłę zespołu jak się okazało nic nowego nie przyniosły. Goście w osiemdziesiątej drugiej minucie po ograniu linii obrony gospodarzy zdobyli trzeciego gola przez Piotra Markowskiego.

Zwycięstwo gości jest zasłużone w przekroju całego spotkania rywale okazali się bardziej dojrzałym zespołem, który wygrywając zainkasował komplet punktów. Gospodarze w dalszym ciągu śrubują niechlubny rekord, po rozegranych siedemnastu kolejkach przez 1530 minut gry w sezonie 2011/12 nie odnieśli zwycięstwa mając na swoim koncie zalewie 1 punkt.

Dąb Barcin - Kujawiak Kowal 1:3 ( 0:1)
DĄB: Adamczyk, J. Jankowski (74 N. Osuch), Ł. Kaśków (85 B. Szmyt), M. Konopiński (75 N. Osuch), M. Kranz, P. Marcisz (74 B. Puzio), R. Mróz, M. Napierała, A. Ostrowski, B. Sarnowski, Ł. Sobek.
KUJAWIAK: A. Szczepańczyk, K, Malinowski, (63 J, Rudziński), S Gawłowski, D Kowalski, Mikołaj Jakubowski, Michał Jakubowski, P. Markowski, Ł. Dziedzic - Kamiński (88. Dziedzic-Kamiński), M. Malinowski (83 M. Jakubowski), D. Kwiatkowski, R. Konarski (55 Artur Smykowski).
Bramki: 0:1 Dawid Kwiatkowski (22), 1:1 Michał Konopiński (65), 1:2 D. Kwiatkowski (67) 1:3 Piotr Markowski (82)
Sędziowie: Łukasz Boiński, Sławomir Winiecki, Krzysztof Karwacki - Bydgoszcz żółte kartki: Ł. Kaśków - D, K. Malinowski - K. widzów 100