Elana Toruń pokonała Gwardię

(STYK)
Elana Toruń pokonała dziś w meczu sparingowym trzecioligowa Gwardię Koszalin 1:0. Mecz rozegrano na boisku w Więcborku.

Jedyną bramkę dla toruńskiej ekipy strzelił w pierwszej połowie Tomasz Grudzień. - Jestem zadowolony z pierwszej części gry w wykonaniu naszego zespołu. Graliśmy dobrze, mieliśmy wiele sytuacji. Nie zawsze udaje się jednak trafić do bramki przeciwnika - komentuje Dariusz Durda, trener Elany.

W drugiej połowie torunianie spisywali się nieco gorzej i nie zdołali strzelić bramki. - W środę graliśmy również z trzecioligowym zespołem. Gwardia jednak zaskoczyła mnie swoją dobrą grą. Młody zespół walczył bardzo dzielnie - dodał.

Trener Durda chciałby sprawdzić testowanych piłkarzy podczas kolejnego sparingu z Wartą Poznań. Podziękował już Vanilsonowi oraz zawodnikowi, portugalskiego pochodzenia, grającego ostatnio w lidze węgierskiej.