Elana Toruń przegrała z Osasuną [zdjęcia]

(TOM)
Piłkarze Elany ulegli 1:2 (0:2) hiszpańskiej Osasunie Pampeluna w towarzyskim meczu rozegranym w Toruniu w obecności 2,5 tysiąca widzów.

Elana Toruń - Osasuna Pampeluna

.Gospodarze okazali się gościnni dla 9. drużyny La Liga. W 1. połowie znakomitych okazji nie wykorzystali Mania (pudło do pustej bramki) oraz Iheanacho (piłka wzdłuż linii wyszła obok słupka), za to Lekić nie zmarnował sytuacji i trafiał do siatki w 24. i 43. minucie.

W 2. odsłonie, gdy trenerzy mieszali w składach, tempo gry siadło, ale ambitni piłkarze Elany po dwójkowej akcji- Patora zdobyli gola w 3. minucie doliczonego czasu gry.Trenerzy - Durda i Etxebarria wybrali najlepszych piłkarzy rywali, odpowiednio Arandę i Gula. Mecz sędziował torunianin Bartosz Frankowski.

Obszerna relacja w poniedziałkowym wydaniu.