Energa Toruń niepokonana na Tor-Torze. W końcówce meczu z Unią kibice przeżyli jednak horror [ZDJĘCIA]

Energa Toruń ma trzecie zwycięstwo w Polskiej Hokej Lidze. W zaciętym mecz z Unią Oświęcim beniaminek triumfował 4:3. Torunianie prowadzili przez niemal cały mecz, ale popełniali zbyt wiele błędów w defensywie i w końcówce mieli sporo szczęścia. Znowu ostatnia tercja należała do gości. Ratował sytuację bramkarz Peter Spesny, a w ostatniej akcji Unii słupek!Energa Toruń - Unia Oświęcim 4:3 (2:1, 0:0, 2:2)Bramki: 0:1 Themar - Maciejewski (2), 1:1 Oriechin - Garszin (3), 2:1 Naparło - Wiśniewski (12), 3:1 Parizek - Karczocha, Oriechin (49), 3:2 Kowalówka - Maciejewski, Tabacek (50), 4:2 Manciuk - Parizek, Minge (50), 4:3 Jachym - Gruszka (56)ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z TEGO MECZU >>>Grzegorz Olkowski
Energa Toruń ma trzecie zwycięstwo w Polskiej Hokej Lidze. W zaciętym mecz z Unią Oświęcim beniaminek triumfował 4:3.