Finał mundialu online - mecz Francja - Chorwacja [DATA, GODZINA, TRANSMISJA]

maz
East News
Francja i Chorwacja zagrają w finale mistrzostw świata w Rosji. Finał mundialu już w niedzielę, 15 lipca. Gdzie obejrzeć?

Pierwsza do finału mundialu w Rosji awansowała Francja. Trójkolorowi w półfinale pokonali Belgię 1:0 (gola strzelił Samuel Umtiti w 51. minucie).

W drugim półfinale mistrzostw świata Chorwacja pokonała Anglię. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka.

Pierwszą bramkę strzelili Anglicy - już w 5. minucie do do bramki Chorwatów trafił Kieran Trippier. Chorwaci odpowiedzieli w drugiej połowie, pięknym trafieniem Ivana Perisića (68.).

W dogrywce zwycięstwo Chorwacji zapewnił Mario Mandzukić (108.).

Czas na finał mistrzostw świata w Rosji

Wielki finał mistrzostw świata w Rosji już 15 lipca. Na stadionie Łużniki zmierzą się Francja i Chorwacja.
Początek wielkiego finału mundialu - o godz. 17.

Transmisja z finału MŚ - w TVP 1 i TVP SPORT.

FINAŁ MISTRZOSTW ŚWIATA - 15.07, godz. 17.00 (Moskwa, Stadion Łuźniki)
Chorwacja - Francja

W sobotę odbył się mecz o trzecie miejsce na mundialu w Rosji. Belgia pokonała Anglię 2:0.

Kończy się też walka o koronę króla strzelców na mistrzostwach świata. Na czele klasyfikacji jest Harry Kane, który strzelił 6 goli.