Ile kosztuje Wielkanoc z marketów? Idziemy na przedświąteczne zakupy [ceny produktów]

Redakcja
Przykłady cen z wybranych marketów:babka drożdżowa - 8 zł/0,5 kgbabka z polewą czekoladową - 8 zł/500 gbabka piaskowa - nieco ponad 5 zł/600 gbabka marmurkowa - 5,40 zł/400 g pixabay.com/Emilia_Baczynska
Czy można od A do Z urządzić Wielkanoc, robiąc zakupy wyłącznie w markecie? Można, o czym przekonujemy się, przeglądając sklepowe półki. Jest zarówno gotowy, wymagający jedynie podgrzania żurek, jak i ugotowane, a nawet pomalowane jajka. Na deser jest w czym wybierać: babki, mazurki, serniki, makowce. Ile będzie nas to kosztowało? Podajemy znalezione ceny.

Zobacz wideo: Tradycyjne dania na Wielkanoc z regionu Kujaw i Pomorza

Święta w Polsce kojarzą się z określonymi potrawami, takimi jak żurek, biała kiełbasa, jajka faszerowane czy babka i mazurek. Nie może ich zabraknąć na świątecznym stole. Czy da się wszystko kupić w jednym miejscu? I ile to będzie kosztowało? Postanowiliśmy sprawdzić w popularnych marketach: Biedronce, Lidlu, Stokrotka, Netto, Dino. Podajemy orientacyjne ceny.

Wielkanocne zakupy w marketach. Ile kosztuje biała kiełbasa, żurek, ciasta?

To też może Cię zainteresować

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie