https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kierowco, pomyśl

Tekst i fot. Aleksander Knitter
Bilboard pojawił się przy wjeździe od Brus. Nowe  staną od strony Tucholi i Czerska.
Bilboard pojawił się przy wjeździe od Brus. Nowe staną od strony Tucholi i Czerska.
Od kilku dni przy wjeździe do Chojnic od strony Kościerzyny jest nowy, duży bilboard z apelem do kierowców, aby poruszali się bezpiecznie i pozwolili dzieciom przejść do następnej klasy.

     To nie pierwszy bilboard, który stanął w okolicy Chojnic. Podobny stoi w Czersku, w kierunku na Łąg, gdzie widnieje napis "Kierowco, noga z gazu".
     Do wakacji tablice z napisem "Kierowco, pozwól dziecku przejść do następnej klasy" pojawią się w dwóch innych punktach Chojnic. Jeden będzie ostrzegał kierowców przy wjeździe od Tucholi na wysokości stacji paliw, a drugi tuż przed mostem przy wjeździe od Czerska.
     Stelaż do bilboardów wykonał "Mostostal", a napisy "Standruk". - W miejscach, w których pojawiły się już podobne tablice jest bezpieczniej - mówi Sylwia Neubauer, rzeczniczka prasowa KPP Chojnice. - I o to nam chodzi. Napisy robią swoje.
     

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska