https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kładka przez Drwęcę w Golubiu-Dobrzyniu została zamknięta. Omijaj „mały mostek”

Karolina Rokitnicka
Kładka w Golubiu-Dobrzyniu wymagała remontu. Została zamknięta na czas prowadzenia prac
Kładka w Golubiu-Dobrzyniu wymagała remontu. Została zamknięta na czas prowadzenia prac Archiwum
Trwa remont tzw. „małego mostku”, czyli kładki dla pieszych przez Drwęcę w Golubiu-Dobrzyniu. Przeprawa została zamknięta.

Zobacz wideo: Nowe mandaty od straży miejskiej - mają większe uprawnienia.

- W związku z realizacją zadania dotyczącego robót budowlanych polegających na poprawie stanu technicznego kładki dla pieszych nad rzeką Drwęcą uprzejmie informujemy, iż Wykonawca robót poinformował tutejszy Urząd Miasta Golubia-Dobrzynia, iż z dniem 8.11.2021 r. nastąpi całkowite zamknięcie wyżej wymienionego obiektu dla ruchu pieszych i rowerzystów z powodu dalszych prac rozbiórkowych i remontowych – informuje kierownik Wydziału Gospodarczego w Urzędzie Miasta w Golubiu-Dobrzyniu Karol Kaślewicz.

Magistrat apeluje do mieszkańców, by nie poruszać się w obrębie kładki, dbać o bezpieczeństwo i unikać zagrożeń w tym miejscu.

Trwa głosowanie...

Czy wciąż przestrzegasz reżimu sanitarnego?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska