https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kolizja w Maruszy pod Grudziądzem. Dwie osoby trafiły do szpitala

Aleksandra Pasis
Na drodze w miejscowości Marusza zderzyły czołowo ford i bmw. Sprawcy "czołówki" od razu zatrzymane zostały prawo jazdy
Na drodze w miejscowości Marusza zderzyły czołowo ford i bmw. Sprawcy "czołówki" od razu zatrzymane zostały prawo jazdy Straż Pożarna Grudziądz
Do wypadku na drodze wojewódzkiej 534 w miejscowości Marusza w gminie Grudziądz doszło w środę, 8 marca ok. godz. 6. Zderzyły się dwa samochody osobowe, którymi w sumie podróżowały trzy osoby dorosłe. Dwie z nich trafiły do szpitala. Na miejscu działania prowadziły dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Jak wynika z ustaleń policjantów, prowadzący osobowego forda, który poruszał się w kierunku Grudziądza, wykonał niebezpieczny manewr wyprzedzania i zderzył się czołowo z bmw, które poruszało się w kierunku Radzynia Chełmińskiego.

Fordem kierował 33-letni mieszkaniec powiatu brodnickiego i jechał wraz z 29-letnią pasażerką. Bmw kierowała 29-latka. Obie panie w wyniku zdarzenia trafiły do szpitala. Po wykonaniu badań okazało się, że nie wymagają dalszej pomocy medycznej.

- Sprawcy kolizji, 33 -latkowi zostały zatrzymane prawo jazdy i został sporządzony wniosek o ukaranie do sądu - wyjaśnia mł. asp. Łukasz Kowalczyk z policji w Grudziądzu.

Trwa głosowanie...

Jak oceniasz pracę policji w Grudziądzu?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wypadki

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska