MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Lider społecznej odpowiedzialności biznesu - może ten zaszczytny tytuł czeka właśnie na twoją firmę. Zgłoś się!

Beata Busz
Beata Busz
W ręce Lidera społecznej odpowiedzialności biznesu trafi statuetka i dyplom, na zdjęciu na pierwszym planie Jacek Rutkowski, prezes ubiegłorocznej zwycięskiej firmy Mat-Bud
W ręce Lidera społecznej odpowiedzialności biznesu trafi statuetka i dyplom, na zdjęciu na pierwszym planie Jacek Rutkowski, prezes ubiegłorocznej zwycięskiej firmy Mat-Bud Fot. Tomasz Czachorowski/archiwum
Czasu jest już coraz mniej. Do 7 lipca czekamy na zgłoszenia w prestiżowej kategorii Złotej Setki Pomorza i Kujaw - Lider społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Zwycięzcę ogłosimy na gali w Operze Nova w Bydgoszczy.

Lider CSR to jedna z kategorii 28. edycji Złotej Setki Pomorza i Kujaw. Według poprzednich jej laureatów, bardzo ważna. Ich zdaniem ten prestiżowy tytuł umacnia pozycję firmy zarówno wśród klientów, jak i kontrahentów. Wpływa też na dobry wizerunek prowadzonego biznesu.

Na kogo czekamy?

Na firmy, które w swoich działaniach uwzględniają interesy społeczne, aspekty środowiskowe, czy też relacje z różnymi grupami interesariuszy.
Dlatego liczymy na zgłoszenia od biznesów, które współpracują z lokalnymi organizacjami, wspierają programy dla dzieci i młodzieży, sport, kulturę oraz działania proekologiczne - m.in. wdrażają ekologiczne procesy technologiczne oraz ekologiczne produkty, segregują odpady, edukują ekologicznie pracowników i klientów. Mile widziane są też firmy, które inwestują w rozwój pracowników i podnoszą ich kwalifikacje. Promują wolontariat pracowniczy.
Bycie społecznie odpowiedzialnym oznacza też informowanie o wszystkich tych działaniach. A jest to właśnie możliwe poprzez nasz konkurs. O laureatach piszemy bowiem na łamach naszych trzech tytułów - Gazety Pomorskiej, Expressu Bydgoskiego i Nowości Dziennika Toruńskiego oraz stronach internetowych i w serwisie Strefa Biznesu. Przyczynia się to do wzrostu konkurencyjności firmy i kształtowania warunków dla zrównoważonego rozwoju społecznego i ekonomicznego.

Jak się zgłosić?

Żeby zgłosić się do kategorii Lider CSR wystarczy wypełnić webankietę klikając poniżej.

Na zgłoszenia czekamy do 7 lipca, do godz. 12.00. Następnie odpowiedzi zostaną ocenione przez zespół naukowców pod kierunkiem dr hab. Artura Laski, prof. uczelni, dziekana Wydziału Nauk o Polityce i Administracji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. To właśnie UKW jest naszym partnerem merytorycznym w tej kategorii.
Firmy, które uzyskają najlepszy wynik z badania ankietowego, trafią pod obrady kapituły konkursu, w skład której wejdą m.in. przedstawiciele regionalnych uczelni, organizacji biznesowych, otoczenia biznesu i samorządu. W tajnym głosowaniu wyłonią oni pierwszą trójkę, w tym zwycięzcę, którego ogłosimy 30 września w Operze Nova. Na galę zaprosimy wszystkich uczestników rankingu.
- Na pewno warto wziąć udział w celach marketingowych, bo to świetna promocja! - zachęca do udziału w Złotej Setce Łukasz Gliński, prezes związku Pracodawcy Pomorza i Kujaw. - Opłaci się także, żeby poznać osiągnięcia innych i skorzystać z ich doświadczenia. Na plus wyjdzie też poddanie się ocenie. Gdzie, jak gdzie, ale na Złotej Setce Pomorza i Kujaw „Gazety Pomorskiej” warto się pokazać.
REGULAMIN RANKINGU

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Grecy będą pracować 6 dni w tygodniu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska