Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza zapowiadał niedawno częstsze kontakty z mieszkańcami. Okazjami do rozmów o Grudziądzu były trzy spotkania zorganizowane na osiedlach.
Relacjonowaliśmy:
Kolejną formą kontaktu będzie internetowy czat, który zaplanowano we wtorek, 21 grudnia, na oficjalnym facebookowym profilu Maciej Glamowski Prezydent Grudziądza TUTAJ
Jak informuje ratusz, głównymi tematami tego spotkania będą aktualna sytuacja finansowa Grudziądza oraz projekt budżetu miasta na rok 2022.
- Stworzony przez nas projekt budżetu, zaopiniowany pozytywnie przez Regionalną Izbę Obrachunkową, jest proinwestycyjny, z rekordowym poziomem wydatków majątkowych - przypomina Maciej Glamowski.
Początek wtorkowego czatu z Maciejem Glamowskim, prezydentem Grudziądza zaplanowano na godzinę 17.30.
Polecamy także:
