Mecze 6. kolejki III ligi piłkarskiej: Olimpia Grudziądz - Jarota Jarocin i Świt Szczecin - Unia Drobex Solec Kujawski na żywo

Dariusz Knopik
Arkadiusz Wojtasiewicz
W meczu 6. kolejki trzeciej ligi piłkarskiej Olimpia Grudziądz podejmuje Jarotę Jarocin. Nasza relacja na żywo od godziny 17. Podawać będziemy także meldunki z wyjazdowego meczu Unii Drobex Solec Kujawski ze Świtem Szczecin.

Olimpia Grudziądz - Jarota Jarocin 5:1 (3:1)

Bramki: Kamil Kurowski (3), Marcin Warcholak (5 - karny), Oskar Sikorski (42), Amarildo (60), Erick Cuenca (90+1) - Szymon Komendziński (40).
Olimpia: A. Olszewski - Warcholak, Rogala, Mich, Sikorski, S. Olszewski (68. Cuenca) - Kurowski (81. Winsztal), Owczarek, Karmański, Nawrocki (46. Rzepka) - Amarildo (68' Stanisławski).

Świt Szczecin - Unia Drobex Solec Kujawski 3:1 (2:1)

Bramki: Szymon Kapelusz (14, 48), Adam Ładziak (34 - karny) - Maciej Słupecki (20).
Unia: Skowroński - Chołuj (54. Adamski), Kujawka, Witkowski, Horvath, Moranowski, Zbiranek (85. Szal), Słupecki (85. Katerla), Babiarz, Stasikowski (65. Ciężkowski) - Pacek.

Olimpia Grudziądz - Jarota Jarocin na żywo

Relacja na żywo z meczu 6. kolejki trzeciej ligi piłkarskiej.

Szczecin - 85'

Dwie zmiany w Unii. Schodzą Zbiranek i Słupecki, których zastępują Szal i Katerla

18:5602.09.2022

Szczecin - 81'

Żółta kartka dla Patryka Ciężkowskiego z Unii

18:4902.09.2022

Szczecin - 75'

• 10 minut naszej dominacji, kilka pewnych sytuacji, ale nic nie wpada do siatki - relacjonuje Michał Maroszek
18:4802.09.2022

Grudziądz - koniec meczu

Kolejne wysokie zwycięstwo Olimpii, która pewnie ograła Jarotę 5:1.

Grudziądz - 85'

Biało-zieloni strzałami z dystansu próbują zdobyć piątą bramkę.

Grudziądz - 73'

Filip Karmański ratuje Olimpię przed stratą gola wybijając piłkę z lini bramkowej po strzale Sebastiana Kamińskiego

18:2702.09.2022

Szczecin - 48'

Unia traci trzeciego gola. W zamieszaniu podbramkowym piłkę do bramki skierował Szymon Kapelusz

18:2402.09.2022

Grudziądz - 68'

Dwie zmiany w Olimpii. Schodzą Amarildo i Sebastian Olszewski, których zastępują Szymon Stanisławski i Erick Cuenca.

18:2202.09.2022

Szczecin - 46'

Zaczęła się druga połowa. Skład Unii bez zmian

Grudziądz - 66'

Duża przewaga gospodarzy, którzy często strzelają z dystansu i mają dużo stałych fragmentów.

18:1502.09.2022

Grudziądz - 60'

Olimpia podwyższa prowadzenie. Amarildo wykańcza zespołową akcję grudziądzan

18:1202.09.2022

Grudziądz - 56'

W końcu pomysłowa akcja Olimpii zakończona celnym strzałem Amarildo.

18:0802.09.2022

Grudziądz - 52'

Miejscowi są częściej przy piłce, ale nie potrafią wykreować sobie okazji bramkowej

18:0402.09.2022

Szczecin - przerwa

Przerwa w Szczecinie. Unia przegrywa 1:2. - Najgorsze ze wyglądamy co najmniej solidnie i częściej mamy piłkę - informuje Michał Maroszek z Unii.

17:5902.09.2022

Grudziądz - 46'

Druga połowę zaczęli goście. Jedna zmiana w Olimpii. Za Nawrockiego wchodzi Rzepka.

17:5302.09.2022

Szczecin - 34'

Unia traci gola po strzale z rzutu karnego Adama Ładziaka. "11" została podyktowana za dotknięcie piłki ręką przez Kacpra Witkowskiego.

17:4902.09.2022

Szczecin - 30'

W Szczecinie remis 1:1. Unia jest przez długie fragmenty równorzędnym rywalem dla Świtu, choć zdarzają się groźne ataki gospodarzy.

17:4602.09.2022

Grudziądz - przerwa

Pewne prowadzenie Olimpii, która jest zdecydowanie lepsza, choć piłkarze z Jarocina są groźni po stałych fragmentach i strzałach z dystansu.

17:4302.09.2022

43'

Żółta kartka dla Piotra Skokowskiego z Jaroty za faul

Szczecin - 20'

Unici doprowadzają do remisu po strzale Macieja Słupeckiego, któremu asystował Szymon Babiarz

17:4102.09.2022

Grudziądz - 42'

Szybka odpowiedź biało-zielonych. Bramkę zdobywa Oskar Sikorski

17:4002.09.2022

Grudziądz - 40'

Olimpia traci gola. Kapitalny strzał z około 25 metrów Szymona Komendzińskiego w samo okienko

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0