MISTRZOWIE HANDLU Najsympatyczniejsi sprzedawcy, najlepsze...

  MISTRZOWIE HANDLU Najsympatyczniejsi sprzedawcy, najlepsze sklepy i kwiaciarnie. Głosuj na swoich faworytów

  Akcja specjalna MISTRZOWIE HANDLU

  Aktualizacja:

  MISTRZOWIE HANDLU Najsympatyczniejsi sprzedawcy, najlepsze sklepy i kwiaciarnie. Głosuj na swoich faworytów
  Znasz sympatycznego sprzedawcę albo florystkę, która tworzy wspaniałe bukiety? Masz swój ulubiony sklep, w którym zakupy są przyjemnością? Zgłoś kandydatów do nagród w wielkiej akcji MISTRZOWIE HANDLU 2019 pod patronatem Piotra Całbeckiego, marszałka województwa kujawsko-pomorskiego. Na laureatów czekają cenne nagrody.
  MISTRZOWIE HANDLU Najsympatyczniejsi sprzedawcy, najlepsze sklepy i kwiaciarnie. Głosuj na swoich faworytów

  KLIKNIJ i zobacz galerię bukietów na Dzień Kobiet przygotowanych przez florystów i kwiaciarnie biorące udział w plebiscycie

  Zobacz aktualne wyniki


  Wybierz kategorię - KLIKNIJ i GŁOSUJ:


  Sprzedawca Roku
  Florysta Roku
  Sklep Roku
  Kwiaciarnia Roku
  Butik Roku
  Sklep Jubilerski Roku
  Sklep z Zabawkami Roku
  Możesz jeszcze zgłosić swoich kandydatów do nagrody w plebiscycie!

  KLIKNIJ i zgłoś kandydatów

  KLIKNIJ i zobacz zgłoszenia w komentarzach na Facebooku:

  Zgłoszenia sprzedawców
  Post "Gazety Pomorskiej"
  Post "Expressu Bydgoskiego"
  Post "Nowości - Dziennika Toruńskiego"


  Wszystko jedno, czy udajemy się na większe zakupy, czy tylko wpadamy do pobliskiego sklepu po kilka drobiazgów - z handlem mamy kontakt praktycznie codziennie. I choć w ostatnich latach przybyło dużych sklepów, w których wszystko można kupić pod jednym dachem, my wciąż mamy swoje ulubione, małe sklepy, w których robienie zakupów jest przyjemnością. Cenimy w nich miłą atmosferę, uprzejme traktowanie i bezpośredni kontakt ze sprzedawcą.

  W ramach wielkiej akcji na łamach "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" i "Nowości - Dziennika Toruńskiego" oraz na stronach serwisów internetowych dzienników zaprezentujemy i docenimy sklepy, kwiaciarnie, sprzedawców i florystów z naszego województwa, a nasi Czytelnicy, oddając na nich swoje głosy, wybiorą laureatów nagród dla MISTRZÓW HANDLU.

  Honorowy patronat:

  - W handlu najważniejsza jest ocena klientów - mówi Przemysław Durczak, dyrektor marketingu "Gazety Pomorskiej" - Nasza akcja ma na celu promocję placówek handlowych, które dzięki jakości swoich usług z powodzeniem wygrywają konkurencyjną walkę z wielkopowierzchniowymi marketami i sieciowymi sklepami w galeriach handlowych.

  Laureaci naszej akcji mogą liczyć na skuteczną promocję, która z pewnością przysporzy im nowych klientów. Liderów i zwycięzców handlowego plebiscytu będziemy prezentować nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na Facebooku, który zagwarantuje wielki zasięg prezentacji.

  Siedem kategorii plebiscytu

  Osobno w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku i Grudziądzu oraz w każdym powiecie wybrany zostanie SKLEP ROKU. To może być sklep każdej branży. Ważne, aby wyróżniał się przyjemną atmosferą, czystością, atrakcyjną ekspozycją towarów i miłą obsługą.

  W osobnej kategorii zostaną nagrodzone sklepy odzieżowe, w których często oferowany jest szerszy asortyment. Czeka na nie tytuł BUTIK ROKU.

  Kwiaty same w sobie są piękne. Ale my chcemy nagrodzić tych, którzy to piękno najlepiej wykorzystują. W kolejnej kategorii plebiscytu, osobno w każdym mieście i powiecie, zostaną przyznane tytuły KWIACIARNIA ROKU. Jaką kwiaciarnię zgłosić do naszej akcji? Taką, która zachwyca wystrojem, ale przede wszystkim zawsze gwarantuje świeżość i jakość kwiatów.

  To, jak oceniamy sklepy, zależy przede wszystkich od ich pracowników. Dlatego osobno w każdym mieście i powiecie zostaną przyznane tytuły SPRZEDAWCA ROKU. Czekamy na zgłoszenia właścicieli lub pracowników sklepów, którzy są uprzejmi, sympatyczni i z uśmiechem potrafią fachowo doradzić klientom.
  Wśród wszystkich sprzedawców osobno zostaną nagrodzeni pracownicy kwiaciarni. Ich praca to bowiem nie tylko obsługa klientów, lecz prawdziwa sztuka, jaką jest układanie kwiatów i kompozycja bukietów. Nagroda dla FLORYSTY ROKU zostanie przyznana w skali całego województwa kujawsko-pomorskiego.

  W wojewódzkich kategoriach plebiscytu zostaną osobno wyróżnione sklepy reprezentujące dwie bardzo charakterystyczne branże. Głosami klientów zostaną przyznane tytuły SKLEP Z ZABAWKAMI ROKU - dla sklepu, w którym znakomicie czują się zarówno dzieci jak i rodzice oraz SALON JUBILERSKI ROKU - dla najlepszego zdaniem klientów sklepu z biżuterią.

  Wielka gala Mistrzów Handlu

  W pierwszej połowie kwietnia w Bydgoszczy odbędzie się uroczyste rozdanie nagród w naszej akcji, podczas którego zwycięzcom z każdego miasta i powiatu wręczymy dyplomy i nagrody. Obszerna relacja z gali połączona z prezentacją zwycięzców ukaże się na łamach "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" i "Nowości", a w naszych serwisach będzie można obejrzeć galerie zdjęć prezentujące laureatów.

  Wyjątkowe szkolenie dla laureatów

  Uroczystość rozdania nagród będzie połączona z bardzo wartościową nagrodą dla właścicieli sklepów i sprzedawców. Będzie nią profesjonalne szkolenie poświęcone promocji placówki handlowej na Facebooku. Laureaci naszego plebiscytu dowiedzą się, jak właściwie prowadzić fanpage, korzystać z reklamy na Facebooku, budować bazę klientów i prowadzić sklep internetowy. Nabytą wiedzę i prezentowane konkretne rozwiązania będzie można od razu wykorzystać w powodzonym biznesie, co pozwoli pozyskać nowych klientów. Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzający udział w szkoleniu.

  Ważne terminy

  • Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się w piątek, 1 marca.
  • Zgłoszenia sklepów, sprzedawców i florystów będą przyjmowane do piątku, 15 marca.
  • Głosowanie będzie trwać do czwartku, 28 marca do godz. 20.

  Czekają cenne nagrody


  Nagrody dla sprzedawców

  Sprzedawcy, którzy w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • tytuł Sprzedawcy Roku 2019 w mieście lub powiecie
  • zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
  • dyplom od marszałka woj. kujawsko-pomorskiego wręczany podczas gali
  • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
  • zaproszenie do udziału w szkoleniu poświęconym promocji placówki handlowej na Facebooku
  Dodatkowo na dziesięciu sprzedawców, którzy zajmą miejsca od 1 do 10 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów (dziesięciu laureatów tytułu Sprzedawca Roku, którzy zdobędą najwięcej głosów w województwie), czekają główne nagrody - dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu ze SPA.

  Nagrody dla florystów

  Florysta, który zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma:
  • tytuł Florysty Roku
  • zaproszenie dla właścicieli na uroczystą galę plebiscytu
  • dyplom od marszałka woj. kujawsko-pomorskiego wręczany podczas gali
  • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
  • dwuosobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu ze SPA

  Floryści, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce w rankingu otrzymają:
  • zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
  • dyplom wręczany podczas gali
  • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
  • dwuosobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu ze SPA


  Nagrody dla sklepów

  Sklepy, kwiaciarnie i butiki, które w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • tytuł Sklep Roku, Kwiaciarnia Roku i Butik Roku w mieście lub powiecie
  • zaproszenie dla właścicieli na uroczystą galę plebiscytu
  • dyplom od marszałka woj. kujawsko-pomorskiego przygotowany do ekspozycji w placówce handlowej wręczany podczas uroczystej gali plebiscytu
  • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
  • vouchery na reklamę w "Gazecie Pomorskiej", "Expressie Bydgoskim" i "Nowościach" oraz serwisach internetowych www.pomorska.pl, www.expressbydgoski.pl i www.nowosci.com.pl o wartości 1200 złotych
  Dodatkowo na sklepy, kwiaciarnie i butiki, które zajmą miejsca od 1 do 3 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów (trzy sklepy, trzy kwiaciarnie i trzy butiki), które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów) czekają główne nagrody - dodatkowe vouchery na reklamę o wartości 3600 złotych, 2400 złotych i 1200 złotych odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce w wojewódzkim rankingu plebiscytu.

  Sklep z zabawkami oraz salon jubilerski, które w wojewódzkich kategoriach plebiscytu zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • tytuły Sklep z Zabawkami Roku lub Salon Jubilerski Roku
  • zaproszenie dla właścicieli sklepu na uroczystą galę plebiscytu
  • dyplom od marszałka woj. kujawsko-pomorskiego przygotowany do ekspozycji w placówce handlowej wręczany podczas uroczystej gali plebiscytu
  • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
  • vouchery na reklamę w "Gazecie Pomorskiej", "Expressie Bydgoskim" i "Nowościach" oraz serwisach internetowych www.pomorska.pl, www.expressbydgoski.pl i www.nowosci.com.pl o wartości 3600 złotych

  Sklepy z zabawkami oraz salony jubilerskie, które w wojewódzkich kategoriach plebiscytu zajmą 2 i 3 miejsce otrzymają:
  • zaproszenie dla właścicieli na uroczystą galę plebiscytu
  • dyplom od marszałka woj. kujawsko-pomorskiego wręczany podczas gali
  • vouchery na reklamę w "Gazecie Pomorskiej", "Expressie Bydgoskim" i "Nowościach" oraz serwisach internetowych www.pomorska.pl, www.expressbydgoski.pl i www.nowosci.com.pl o wartości 2400 złotych i 1200 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce


  Informacji o akcji udzielają:

  Karolina Jasińska
  tel. 510 026 903 (w godz. 9-16, pn-pt)
  e-mail: karolina.jasinska@polskapress.pl
  Marek Kowalski
  tel. 519 503 646 (w godz. 9-16, pn-pt)
  e-mail: marek.kowalski@polskapress.pl


  Regulamin

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo