Na boisku w Teodorowie UKS Mustang Wielgie podejmował MLKS Żbik Nasielsk

Małgorzata Chojnicka
Podczas meczu UKS Mustang Wielgie  MLKS Żbik Nasielsk
Podczas meczu UKS Mustang Wielgie MLKS Żbik Nasielsk Małgorzata Chojnicka
UKS Mustang Wielgie podejmował u siebie na boisku w Teodorowie drużynę MLKS Żbik Nasielsk. Gospodynie nie dały szans rywalkom. W pierwszej połowie walka była jeszcze w miarę wyrównana, ale w drugiej stroną wyraźnie dominująca były już piłkarki z Mustanga. Ostatecznie zwyciężyły 5:2. W pierwszej połowie dwie bramki zdobyła Elżbieta Jesionowska, a w drugiej trzy gole strzeliła Ewelina Czubakowska, która jest kapitanem drużyny.

W tym sezonie UKS Mustang Wielgie gra w IV Lidze Mazowieckiej. Ta decyzja została podjęta jeszcze w czerwcu, a podyktowana była troską o rozwój zespołu, by rywalizować z silnymi zespołami. Do tej pory podopieczne trenera Michała Ziemińskiego mają na swoim koncie jeszcze zwycięstwo z KU AZS Uniwersytet Warszawski. Losy tego spotkania ważyły się do ostatnich minut, ale ostatecznie piłkarki z Mustanga zwyciężyły 4:3. Porażką zakończył się mecz wyjazdowy z KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka. Panie zmierzą się ponownie u siebie z drużyną GOSiRKi Piaseczno, ale teraz przed nimi wolny weekend.