Nowy Fordon najlepszy dla rodzin? Ostatnia promocja mieszkaniowa w 2023

Materiał informacyjny - Murapol
Nowy Fordon to jedna z lepszych lokalizacji dla rodzin w Bydgoszczy, a Murapol Osiedle Akademickie to właściwie jedyna nowocześnie realizowana inwestycja w tej części miasta. Grudzień to ostatnia szansa na zakup mieszkania z bydgoskiej oferty dewelopera w promocyjnej cenie z 2023! Ponadto w tym miesiącu polecając mieszkanie od Murapolu, można zyskać nawet 10 000 zł. Co więcej, mieszkania na Murapol Osiedlu Akademickim kwalifikują się do Bezpiecznego kredytu 2%, a część lokali jest wciąż gotowa do odbioru, dlatego klucze można otrzymać zaraz po zakupie!

Bydgoszcz to wyjątkowe miasto pod względem zagospodarowania przestrzennego i umiejscowienia na mapie regionu. Podzielone na tzw. taras górny i dolny rozwija się przede wszystkim wszerz aniżeli wzdłuż m.in. z uwagi na rozległe lasy na północy i południu miasta. Wydawałoby się zatem, że Nowy Fordon znajduje się na peryferiach Bydgoszczy, jednakże dzięki dobremu skomunikowaniu ze śródmieściem – również za pośrednictwem komunikacji tramwajowej – do Starego Rynku można dojechać stąd już w 15 minut.

Nowy Fordon to dzielnica położona z dala od skupisk gęsto zabudowanych osiedli, a większość jej powierzchni stanowią tereny zielone oraz leśne. Jest to miejsce dla osób i rodzin pragnących żyć poza śródmiejskim gwarem, ale jednocześnie z dogodnym dojazdem do centrum Bydgoszczy.

Tu podaj tekst alternatywny

Najważniejszym obiektem na terenie Nowego Fordonu jest Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich. To największa i najstarsza uczelnia w Bydgoszczy, która wielokrotnie zmieniała swoje miano (wcześniej pod nazwą: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy). Szkoła kształci około 5 tys. studentów na ponad 30 kierunkach nauczania i w blisko 100 specjalnościach. Zamieszkanie w pobliżu takiej uczelni można zatem potraktować jako inwestycję w przyszłość swoich dzieci, które za kilka czy kilkanaście lat będą mogły obcować z nią na co dzień. W okolicy nie brakuje również placówek edukacyjnych oraz atrakcji dla najmłodszych.

Nowoczesne mieszkania dla rodzin w Nowym Fordonie

Murapol Osiedle Akademickie przy ul. Akademickiej to obecnie właściwie jedyna w tej części miasta nowocześnie realizowana wielorodzinna inwestycja mieszkaniowa. Deweloper zaprojektował osiedle otoczone naturą ze wszystkich stron, sąsiadujące od wschodu z Politechniką Bydgoską, natomiast od zachodu z fordońskimi akwenami, które w przyszłości mają przeobrazić się w Park Akademicki.

Murapol Osiedle Akademickie to kameralna inwestycja, która łączy komfort nowoczesnego mieszkania oraz spokojnej i zielonej okolicy, odpowiedniej zarówno dla rodzin, ale także studentów z uwagi na pobliską uczelnię. Oferujemy popularne metraże – od 26 do 64 mkw. – oraz kompaktowe układy od 1- do nawet 4-pokoi. Projektujemy nasze inwestycje w taki sposób, by wykorzystać powierzchnię mieszkań w pełni, skupiając w jak największym stopniu metraż w pokojach, minimalizując przestrzeń korytarzy i przedpokoi. Nowoczesność, o której mówimy, to nie tylko rozwiązania i zabiegi architektoniczne, które stosujemy, ale również instalacja Home Management System, która pozwala mieszkańcom korzystać na co dzień z najnowocześniejszych technologii inteligentnego domu – mówi Milena Pacha, kierownik działu sprzedaży dewelopera w Bydgoszczy.

Nowy Fordon najlepszy dla rodzin? Ostatnia promocja mieszkaniowa w 2023

Anna Gwiazda, regionalny dyrektor sprzedaży w Grupie Murapol podkreśla, że wybierając mieszkanie na Murapol Osiedlu Akademickim jeszcze w tym roku, można wiele zyskać. – Grudzień to ostatnia szansa na zakup mieszkania w promocyjnej cenie z 2023! Aktualna promocja obejmuje 20 mieszkań na Murapol Osiedlu Akademickim z pakietami bonusów o wartości nawet 72 tys. zł. Ponadto polecając mieszkanie z naszej oferty w grudniu, można otrzymać premię w wysokości nawet 10 000 zł. Co więcej, część mieszkań w ramach naszej bydgoskiej inwestycji jest jeszcze gotowych do odbioru, co oznacza, że klucze do nich można otrzymać zaraz po zakupie. Mieszkania na Murapol Osiedlu Akademickim spełniają również kryteria programu Bezpieczny kredyt 2%, dzięki czemu jeszcze łatwiej można wejść w posiadanie własnych czterech ścian – wyjaśnia Anna Gwiazda.

Jak już wyżej wspomniano, mieszkańcy Murapol Osiedla Akademickiego mają możliwość zdalnie – za pomocą aplikacji mobilnej – jak i manualnie sterować urządzeniami smart home, w tym zaworami wody, elektrycznością czy temperaturą. Inteligentne zarządzanie mieszkaniem pozwala zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i cieplnej nawet do 29% w skali roku.

W standardzie mieszkań znajduje się również pakiet antysmogowy, zabezpieczający wnętrza przed zanieczyszczeniami, alergenami czy nawet owadami. A do każdego z mieszkań przynależą tarasy wybrukowane kostką z zielonymi ogródkami o powierzchni aż do 109 mkw. lub też przestronne balkony nawet do 9 mkw.

Nowy Fordon najlepszy dla rodzin? Ostatnia promocja mieszkaniowa w 2023

Na niższy koszt utrzymania budynków wpłynie z kolei energooszczędna oprawa liniowa LED części wspólnych. Na wysoki standard wykończenia klatek schodowych i korytarzy składają się również laminowane panele meblowe, trwałe gresy czy szlachetny tynk mozaikowy. W holach wejściowych deweloper montuje ponadto duże lustra oraz estetyczne i nierdzewne skrzynki pocztowe.

Na terenie inwestycji przewidziano też stację ładowania samochodów elektrycznych dla miłośników niskoemisyjnych środków transportu.

Nie przegap ostatniej szansy na zakup mieszkania na Murapol Osiedlu Akademickim w promocyjne cenie z 2023! Deweloper oferuje 20 mieszkań z pakietami bonusów o wartości nawet 72 tys. zł. W skład pakietu bonusów wchodzi rabat, miejsce postojowe, smart home w wersji premium oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu w przypadku wybranych lokali. Z promocji można skorzystać do końca roku!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska