Nowy SEAT Ibiza auto dla kobiet?

Materiał partnera zewnętrznego
Udostępnij:
Nowy SEAT Ibiza ma prawo się podobać, szczególnie nowoczesnym kobietom z poczuciem estetyki. Co więcej, zaawansowana personalizacja pozwala na stworzenie własnej kreacji samochodu, z którego aż nie będzie chciało się wysiadać.

Koniec z powtarzalnym designem danego modelu auta. Teraz może ono odzwierciedlać twój gust. Poza tym, że szybko i bezpiecznie dostarczy cię, gdzie zechcesz, nawet, gdy doba wydaje się za krótka.

Jeśli będzie to biuro, przyda się w pełni naładowany telefon. Ten problem załatwi bezprzewodowa ładowarka zainstalowana we schowku konsoli centralnej. Być może po drodze zawozisz dziecko do przedszkola, a jazda w korkach bywa nudna…

Odtwarzając jego ulubione bajki na 8-calowym ekranie dotykowym z systemem Full Link, zapobiegniesz ewentualnemu niezadowoleniu swojego pasażera. Bywa, że twój malec czasem cię rozproszy, ale na posterunku czuwa system unikania kolizji z funkcją wykrywania pieszych, obecny w standardowym wyposażeniu. Kolejny dowód, że to auto da ci poczcie bezpieczeństwa i niezależności.

Gdy wreszcie zostaniesz sam na sam z nową Ibizą, warto pobudzić się dawką brzmień, wydobywających się z 6 głośników i subwoofera marki BeatsAudio. Zapowiada się całkiem udany dzień.

W pracy okazuje się, że wraz z koleżankami macie ochotę na szaleństwo zakupowe. Widząc przed firmą zmysłowe kształty twojej Ibizy, zadziornie zaostrzone LED-y i lakier Mystic Magenta w kolorze oczu Ryana Reynoldsa, wszystkie cztery chcą koniecznie jechać twoim nowym autem. A co dopiero, jak zobaczą wykończenie deski rozdzielczej, kierownicy, siedzeń i boczków drzwi, barwy kawy z mlekiem…

Dzięki bogatej możliwości konfiguracji tego modelu, wszystko wygląda dokładnie tak, jak sobie wymarzyłaś. W V generacji Ibizy każda z was wygodnie się rozsiądzie.

Nowa odsłona tego hatchbacka zyskała w talii - 3,5 cm na tylnej kanapie i 4,2 cm w przednich fotelach. Teraz jej wymiary są idealne. System audio znów idzie w ruch, a litrowy silnik EcoTSI o mocy 95 KM, dynamicznie, choć z szacunkiem dla środowiska, dowozi was na miejsce. Dzień staje się coraz lepszy.

Zajeżdżacie na ciasny parking galerii, ale nowa Ibiza zyskała na gabarytach tylko tyle, ile powinna. Wciąż jest zgrabna i zwinna, a do tego wyposażono ją w kamerę cofania z czujnikami parkowania. Za „chwilę” jesteście z powrotem przy aucie z zakupami, ale trzeba by was więcej, by przeładować bagażnik powiększony do 355 litrów.

Oczywiście już się ściemnia, ale to tylko okazja do stworzenia lepszego klimatu wewnątrz auta. Nowa Ibiza daje możliwość LED-owego oświetlenia kabiny. Teraz wystarczy już tylko ustawić odpowiedni tryb jazdy. Eco, Normal, czy Sport? A może chcesz dostosować jego parametry do swoich indywidualnych potrzeb? Wybór należy do ciebie.

W trybie „Eco”, ze spalaniem na poziomie 4,7 l/100 km w cyklu mieszanym, zaoszczędzisz to, co wydałaś na zakupach.

W konfiguracji „Sport” poczujesz dreszczyk emocji i zdumienie, jak to auto się prowadzi.

To wszystko może być twoje już od 333 zł miesięcznie! Nie musisz być na stanowisku kierowniczym, by pozwolić sobie na taki samochód. To z nim dobrniesz do tego celu.

Jak widzisz, z nową Ibizą byłoby ci do twarzy. Jest modna, funkcjonalna, a właściwości jezdne każą podejrzewać, że były projektant Lamborghini, który zajął się stylistyką tego SEAT-a, zdradził jego inżynierom parę sekretów… Gotowa na taki udany dzień?