Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź. Górą gospodarze! [WIDEO, WYNIK, BRAMKI]

ŁS
Łukasz Szalkowski
W sobotę do Grudziądza przyjedzie lider II ligi - Widzew Łódź. - Myślę, że koncentracja będzie na dobrym poziomie, na to liczę - mówi Mariusz Pawlak, trener Olimpii. U nas link do relacji online meczu Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź.

Aktualizacja:
Olimpia jeszcze w 89. minucie przegrywała z Widzewem 0:2, ale pokazała charakter i wywalczyła komplet punktów po genialnej końcówce i trzech strzelonych bramkach w ciągu trzech minut!

Więcej o meczu, zdjęcia, wideo: Olimpia Grudziądz pokonała Widzew Łódź po niesamowitej końcówce! Odrobiła dwubramkową stratę! [zdjęcia]

Bramki wideo zaprezentujemy wkrótce w tym artykule.

***Widzew jest w tym sezonie w świetnej dyspozycji. W lidze przegrał tylko raz i prowadzi w tabeli ze sporą przewagą nad resztą stawki. - Przyjeżdża do nas firma, która jest liderem przede wszystkim. Chciałbym żebyśmy zagrali zdecydowanie lepiej w obronie i myślę, że to będzie klucz do tego, żebyśmy wygrali te spotkanie - mówi Mariusz Pawlak, trener "biało-zielonych".

- W Toruniu miałem do dyspozycji szesnastu piłkarzy. Teraz będzie osiemnastka i to mnie cieszy. Były choroby, tak jak Marcina Kaczmarka, który teraz wraca do zespołu. Większych ubytków nie ma. Są oczywiście stłuczenia, drobne urazy, bo staraliśmy się grać w kontakcie z przeciwnikiem dwa dni temu, ale zrobiliśmy wszystko, by zawodnicy byli gotowi do gry i myślę, że są - dodał szkoleniowiec.

Piłkarzy Widzewa miała wspierać w Grudziądzu duża grupa kibiców, ostatecznie sektor gości pozostanie jednak pusty. Wszystko przez zakaz organizowania wyjazdu fanów na jeden mecz, jaki został nałożony na łódzki klub w środę przez Wydział Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej.