MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Oto cała świąteczna trasa ciężarówki Coca-Coli. Te miasta w Polsce odwiedzi teraz ciężarówka Coca-Coli - sprawdź terminy

OPRAC.:
Magdalena Walczak-Grudzka
Magdalena Walczak-Grudzka
Czerwona ciężarówka Coca-Cola pojawiła się w telewizji w 1995 roku i od tej chwili stała się jednym z symboli świąt Bożego Narodzenia.Ciężarówka Coca-Cola swój przejazd po Polsce rozpoczyna już 1 grudnia 2022 roku. Odwiedzi 10 miast. Wśród nich - Bydgoszcz!Przystrojony w świąteczne lampki i bożonarodzeniowe ozdoby konwój odwiedza polskie miasta i organizuje w nich świąteczne pikniki. Na każdym przystanku ciężarówek Coca-Coli pojawi się Mikołaj. Co będzie się działo na trasie ciężarówek Coca-Coli w tym roku? Tego do końca nie wiadomo, jednak można podejrzewać, że wzorem ubiegłych lat na każdym przystanku ciężarówek Coca-Coli pojawi się Mikołaj, będzie można odebrać specjalną, spersonalizowaną puszkę Coca-Coli a także wybrać się na wirtualną przejażdżkę saniami Świętego Mikołaja. Do tego gry, konkursy z nagrodami, fajerwerki i koncerty - jednym słowem mnóstwo atrakcji!Kto będzie mógł poczuć magię świąt i zobaczy kultową czerwoną ciężarówkę Coca-Coli na żywo? Jak wygląda tegoroczna trasa konwoju ciężarówek Coca-Cola. Sprawdź całą świąteczną trasę ciężarówki Coca-Cola w naszej galerii >>>>>
Czerwona ciężarówka Coca-Cola pojawiła się w telewizji w 1995 roku i od tej chwili stała się jednym z symboli świąt Bożego Narodzenia.Ciężarówka Coca-Cola swój przejazd po Polsce rozpoczyna już 1 grudnia 2022 roku. Odwiedzi 10 miast. Wśród nich - Bydgoszcz!Przystrojony w świąteczne lampki i bożonarodzeniowe ozdoby konwój odwiedza polskie miasta i organizuje w nich świąteczne pikniki. Na każdym przystanku ciężarówek Coca-Coli pojawi się Mikołaj. Co będzie się działo na trasie ciężarówek Coca-Coli w tym roku? Tego do końca nie wiadomo, jednak można podejrzewać, że wzorem ubiegłych lat na każdym przystanku ciężarówek Coca-Coli pojawi się Mikołaj, będzie można odebrać specjalną, spersonalizowaną puszkę Coca-Coli a także wybrać się na wirtualną przejażdżkę saniami Świętego Mikołaja. Do tego gry, konkursy z nagrodami, fajerwerki i koncerty - jednym słowem mnóstwo atrakcji!Kto będzie mógł poczuć magię świąt i zobaczy kultową czerwoną ciężarówkę Coca-Coli na żywo? Jak wygląda tegoroczna trasa konwoju ciężarówek Coca-Cola. Sprawdź całą świąteczną trasę ciężarówki Coca-Cola w naszej galerii >>>>>Małgorzata Genca
Rusza świąteczna trasa ciężarówki Coca-Coli! Już 1 grudnia świąteczna ciężarówka Coca-Cola rusza w trasę po całej Polsce. W grudniu 2022 roku odwiedzi ona łącznie 10 miast. Jaka jest świąteczna trasa ciężarówki Coca-Coli? Kto będzie mógł poczuć magię świąt i zobaczy kultowe ciężarówki na żywo? Jak wygląda tegoroczna trasa konwoju ciężarówek Coca-Cola? Znamy miasta, które odwiedzi kultowy pojazd ze św. Mikołajem. Zobacz koniecznie w naszej galerii.

Oto świąteczna trasa ciężarówki Coca-Coli

Czerwona ciężarówka Coca-Cola to świąteczny symbol. Pojawiła się w telewizji w 1995 roku. Swój przejazd po Polsce rozpocznie już 1 grudnia 2022 roku. Odwiedzi 10 miast. Wśród nich - Bydgoszcz!

"Ciężarówka Coca-Cola już powoli rozgrzewa swój silnik" - pisze Coca-Cola w mediach społecznościowych.

Przystrojony w świąteczne lampki i bożonarodzeniowe ozdoby konwój odwiedza polskie miasta i organizuje w nich świąteczne pikniki. Na każdym przystanku ciężarówek Coca-Coli pojawi się Mikołaj. Co będzie się działo na trasie ciężarówek Coca-Coli w tym roku? Tego do końca nie wiadomo, jednak można podejrzewać, że wzorem ubiegłych lat na każdym przystanku ciężarówek Coca-Coli pojawi się Mikołaj, będzie można odebrać specjalną, spersonalizowaną puszkę Coca-Coli a także wybrać się na wirtualną przejażdżkę saniami Świętego Mikołaja. Do tego gry, konkursy z nagrodami, fajerwerki i koncerty - jednym słowem mnóstwo atrakcji!

Te miasta w Polsce odwiedzi ciężarówka Coca-Coli - oto świąteczna trasa

Kto będzie mógł poczuć magię świąt i zobaczy kultową czerwoną ciężarówkę Coca-Coli na żywo? Jak wygląda tegoroczna trasa konwoju ciężarówek Coca-Cola. Sprawdź całą świąteczną trasę ciężarówki Coca-Cola w naszej galerii:

Te miasta w Polsce odwiedzi ciężarówka Coca-Coli - oto świąteczna trasa 2022

Na liście wymieniono początkowo 9 miast. Na 10. miasto można było głosować w aplikacji Coca-Coli.

- Zasady są proste: pobierz aplikację Coca-Cola, uzbieraj 100 punktów, grając w jedną z gier, a następnie wybierz jedno z miast, na które chcesz oddać swój głos. W czasie trwania konkursu możesz oddać 5 głosów. Wygrywa miasto, które jako pierwsze zdobędzie 50 000 głosów lub do 28 listopada do 10:00 zbierze największą liczbę głosów - wyjaśniła Coca-Cola.

Wyniki konkursu zostały opublikowane w aplikacji oraz na profilu na Facebooku.

Głosować można było na jedno z miast:

  • Dzierżoniów,
  • Gorzów Wielkopolski,
  • Inowrocław,
  • Koszalin,
  • Łowicz,
  • Nysa,
  • Rzeszów,
  • Sieradz,
  • Sławno,
  • Włocławek.

We wtorek (29 listopada) ogłoszono wyniki głosowania. - Zadecydowaliście - dzięki głosom w aplikacji Coca-Cola - że do świątecznej trasy dołączy... RZESZÓW! To właśnie tam przyjedzie nasza kultowa ciężarówka już 12 grudnia! - czytamy na Facebooku.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Katastrofa śmigłowca z prezydentem Iranu. Co dalej z tym krajem?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska