Nie posiadająca prawa jazdy i pijana kierująca volkswagenem uderzyła w bramę ogrodzenia przy ogródkach działkowych. Zrozpaczona kobieta o swoim bezmyślnym zachowaniu powiadomiła operatora centrum powiadamiania ratunkowego. Informacja trafiła do grudziądzkich policjantów, którzy na miejscu potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że 35-latka miała ponad 2 promile alkoholu.
- W sobotę (20 lipca) tuż po godzinie 4.00 na terenie działek rekreacyjnych przy ul. Droga Kurpiowska w Grudziądzu lekkomyślna kobieta postanowiła sprawdzić swoje umiejętności jazdy samochodem. Wsiadła za kierownicę volkswagena pomimo tego, że nie posiadała prawa jazdy i wcześniej spożywała alkohol. Jazdę bardzo szybko jednak zakończyła uderzając w bramę ogrodzenia jednej z działek - relacjonuje asp. sztab. Jacek Jeleniewski, oficer prasowy, Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu.
Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz jazda bez prawa jazdy i spowodowanie zdarzenia drogowego to przestępstwo i wykroczenia, za które będzie odpowiadała 35-latka przed sądem.
Flash Info - najważniejsze informacje z Kujaw i Pomorza
