Piłkarski weekend na żywo [wyniki, 3, 4 i 5 ligi, A klasa - 3-5 maja 2019]

Marcin GołembiewskiZaktualizowano 
WA
Obsada sędziowska i linki do relacji na żywo z meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy rozgrywanych w weekend 3-5 maja 2019.

Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin
16 - Patryk Gryckiewicz

Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg
16 - Paweł Maćkowiak

Wierzyca Decka Pelplin - Sokół Kleczew
17 - Karol Kobędza

KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Górnik Konin
18 - Dawid Maciejewski

Niedziela
Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca
11 - Marcin Wódkowski

KKS Lech II Poznań - Chemik Moderator Bydgoszcz
12 - Filip Kaliszewski

KP Starogard Gdański - Świt Szczecin
14 - Eliasz Pawlak

4. liga kujawsko-pomorska - 26. kolejka

Sobota
Chełminianka Chełmno - Kujawiak Kowal
11 - Szymon Rutkowski

Legia Chełmża - Budowlany KS Bydgoszcz
11 - Adam Kraśnicki

Polonia Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław
12 - Dariusz Orzechowski

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Włocłavia Włocławek
14 - Radosław Papierowski

Pomorzanin Toruń - Wisła Nowe
16 - Andrzej Sobieszczyk

Sparta Brodnica - Lech Rypin
16 - Piotr Ciesielski

Notecianka Pakość - Unia Gniewkowo
17 - Tomasz Perliński

Unia Janikowo - Kujawianka Izbica Kujawska
17 - Łukasz Damski

Niedziela
Unia Drobex Solec Kujawski - Pogoń Mogilno
13 - Szymon Raniszewski

Mecz 4. ligi Włocłavia Włocławek - Pomorzanin Toruń

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 23. kolejka

Sobota
Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Zawisza Bydgoszcz
16 - Gerard Gólcz

Mustang Ostaszewo - Unia Wąbrzeźno
16 - Mariusz Orzechowski

Grom Więcbork - Promień Kowalewo Pomorskie
17 - Łukasz Boinski

Niedziela
Flisak Złotoria - Victoria Lisewo
13 - Piotr Drogowski

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 23. kolejka

Piątek
Łokietek Brześć Kujawski - Start Radziejów
12 - Marcin Drogowski

Sobota
GKS Baruchowo - Lider Włocławek
11 - Radosław Kaczorowski

Szubinianka Szubin - Kujawianka Strzelno
14 - Mikołaj Kamzelewski

LTP Lubanie - KS Brzoza
15 - Marek Semrau

Orzeł Służewo - Lubienianka Lubień Kujawski
16 - Rafał Wółkiewicz

Gopło Kruszwica - Zdrój Ciechocinek
16 - Konrad Aluszyk

Piast Złotniki Kujawskie - Wisła Dobrzyń n/Wisłą
16 - Rafał Kosek

Goplania Inowrocław - Noteć Łabiszyn
17 - Jacek Siwa

A klasa, grupa I Bydgoszcz - 20. kolejka

Sobota
Krajna Sępólno Krajeńskie - Start Warlubie
12 - Mateusz Muszyński

Victoria Koronowo - GLKS Dobrcz-Wudzyn
16 - Tomasz Szpunar

GLKS Osielsko- Grom Osie
16 - Kamil Pril

LKS Wulkanizacja Dąbrowa - Chełmińska Fala Świekatowo
17 -

Tucholanka Hydrotor Tuchola - Rawys CEO Raciąż
17 - Sławomir Radzik

Dąb Potulice - Victoria Niemcz
17 - Piotr Mirż

Niedziela
Kamionka Kamień Krajeński - Wda II/Tor Świecie
16 - Robert Bujnicki

A klasa grupa II Bydgoszcz - 20. kolejka

Sobota
Zagłębie Piechcin - Zootechnik Kołuda Wielka
16 - Daniel Mateusiak

Pałuczanka Żnin - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
17 - Dariusz Drozd

Piast Kołodziejewo - Noteć Gębice
17 - Patryk Wódkowski

Niedziela
Znicz Rojewo - Spójnia Białe Błota
13 - Waldemar Andrzejewski

Mikrus Gesal Szadłowice - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
17:30 - Maciej Górczyński

A klasa grupa Toruń - 22. kolejka

Terminarz bez sędziów
Sobota
Stal Grudziądz - Zamek Bierzgłowski
12 -

Wojownik Wabcz - Pomowiec Kijewo Królewskie
13

Orzeł Głogowo - Gwiazda Starogród
15 -

Legia Osiek - LZS Świedziebnia
16 -

Węgrowianka Węgrowo - LZS Bobrowo
16:30 -

Unislavia Unisław - Olimpia Grudziądz II SA
17 - Jakub Pujanek

Drwęca Golub-Dobrzyń - GKS Pogrom Zbójno
17 -

Niedziela
TKP Elana SA II Toruń - Victoria Czernikowo
17:30 -

A klasa grupa I Włocławek - 14. kolejka

Niedziela
Kujawy Kozy - Sadownik Waganiec
11 - Mateusz Rybicki

Tęcza Topólka - Piast Bądkowo
14 - Łukasz Zasada

MGKS Lubraniec - Start Stawki
14, Brześć Kujawski - Jarosław Barczak

Ziemowit Osięciny - Unia Choceń
15 - Kamil Płocki

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Wzgórze Raciążek
16 - Damian Ruczewski

A klasa, grupa II Włocławek - 18. kolejka

Sobota
Wiślanin Bobrowniki - Mień Lipno
16 - Marcin Skowroński

GKS Fabianki - Skrwa Skrwilno
16 - Rafał Jankowski

Grot Kowalki - Tłuchowia Tłuchowo
17, Rypin - Krzysztof Budziński

Niedziela
Skompensis Skępe - Victoria Smólnik
13 - Sebastian Szubski

Wicher Wielgie - Orion Popowo
15 - Szymon Osieczak

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3