To pierwszy transfer klubu z ul. Piłsudskiego. "Mały'' z reguły grał na prawej stronie pomocy i będzie alternatywą dla Tomasza Rogóża. Były gracz Unii ma 22 lata i był przymierzany do Olimpii jako młodzieżowiec, ale niedawno PZPN zmienił przepis, obniżając wiek do 21 lat. Jednak działacze Olimpii postanowili respektować wcześniej ustaloną umowę.
Nowosielski jest wychowankiem Juniora Radom. Potem występował w SMS Łódź. Stamtąd przeniósł się do Zdroju Ciechocinek. Tam zagrał jedną rundę i zakotwiczył na cztery sezony w Unii, będąc wyróżniającym się piłkarzem janikowskiej drużyny. Warto podkreślić, że to kolejny transfer Olimpii właśnie z klubu z Zachodnich Kujaw. Pierwszym był Rafał Rogalski, a drugim Piotr Ruszkul.
W piątek działacze Olimpii mają ujawnić informację, z którymi piłkarzami występującymi w minionym sezonie zostaną przedłużone umowy. W następnych dniach być może będą finalizowane umowy z kolejnymi, tym razem nowi graczami Olimpii. Nie jest tajemnicą, że wzmocnienia będą poczynione w każdej formacji.
Znany jest już plan przygotowań do kolejnego sezonu. Obecnie piłkarze przebywają na urlopach. Treningi zostaną wznowione 28 czerwca. Najpierw tydzień zajęć na własnych obiektach, a następnie wyjazd na zgrupowanie do Opalenicy. W planach są sparingi m. in.: z Arką Gdynia i Lechią Gdańsk.
Liga wystartuje najprawdopodobniej w sobotę 31 lipca.