https://pomorska.pl
reklama

Po spotkaniu rolników w Bydgoszczy z Tomaszem Grodzkim, marszałkiem Senatu. Zobaczcie kto zabrał głos [zdjęcia]

Lucyna Talaśka-Klich
Podczas spotkania rolników w Bydgoszczy (2 października) z Tomaszem Grodzkim, marszałkiem Senatu, padło wiele gorzkich słów pod adresem twórców ustawy o ochronie zwierząt i posłów, którzy poparli te zmiany. Bo zdaniem rolników taka rewolucyjna zmiana zniszczy nie tylko produkcję zwierzęcą w Polsce, ale także np. produkcję zbóż. Szersza relacja - w poniedziałkowym, papierowym wydaniu "Gazety Pomorskiej".
Podczas spotkania rolników w Bydgoszczy (2 października) z Tomaszem Grodzkim, marszałkiem Senatu, padło wiele gorzkich słów pod adresem twórców ustawy o ochronie zwierząt i posłów, którzy poparli te zmiany. Bo zdaniem rolników taka rewolucyjna zmiana zniszczy nie tylko produkcję zwierzęcą w Polsce, ale także np. produkcję zbóż. Szersza relacja - w poniedziałkowym, papierowym wydaniu "Gazety Pomorskiej". Lucyna Talaśka-Klich
Podczas spotkania rolników w Bydgoszczy (2 października) z Tomaszem Grodzkim, marszałkiem Senatu, padło wiele gorzkich słów pod adresem twórców ustawy o ochronie zwierząt i posłów, którzy poparli te zmiany.

Bo zdaniem rolników taka rewolucyjna zmiana zniszczy nie tylko produkcję zwierzęcą w Polsce, ale także np. produkcję zbóż. Szersza relacja - w poniedziałkowym, papierowym wydaniu "Gazety Pomorskiej".

Rolnictwo

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Raz w miesiącu podsypuję tym zamiolkukasa. W mig wypuszcza nowe liście

Raz w miesiącu podsypuję tym zamiolkukasa. W mig wypuszcza nowe liście

Po skończeniu 65 lat nie przegap tych 7 dodatków do emerytury. Oto co ci przysługuje

Po skończeniu 65 lat nie przegap tych 7 dodatków do emerytury. Oto co ci przysługuje

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska