https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pogotowie Maturalne 2016 we Włocławku

Karol Poliński
Z myślą o tych, którym nie powiodło się na maturze, w szczególności z matematyki, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku organizuje bezpłatne Pogotowie Maturalne 2016.
Z myślą o tych, którym nie powiodło się na maturze, w szczególności z matematyki, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku organizuje bezpłatne Pogotowie Maturalne 2016. Jarosław Pruss
Z myślą o tych, którym nie powiodło się na maturze, w szczególności z matematyki, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku organizuje bezpłatne Pogotowie Maturalne 2016.

Z myślą o tych, którym nie powiodło się na maturze, w szczególności z matematyki, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku organizuje bezpłatne Pogotowie Maturalne 2016. Będzie to cykl zajęć powtórkowych, dzięki którym będzie można przygotować się solidniej do egzaminu poprawkowego.

Zajęcia z matematyki poprowadzi Karolina Kalińska, nauczyciel akademicki wyróżniający się znakomitymi efektami w nauczaniu tego przedmiotu. Warsztaty przygotowujące do matury poprawkowej z matematyki będą od 4 do 10 sierpnia w godzinach od 9.30 do 12.30 w budynku dydaktycznym PWSZ przy ul. Mechaników 3, sala nr 301.

Blisko połowa Polek udaje orgazm. "Nie wiedziałem, że jest tak źle!"

Zainteresowani bezpłatnymi zajęciami powtórkowymi z matematyki mogą zgłaszać się do PWSZ pod adres: [email protected] lub telefonicznie: 600 528 665, podając następujące dane: imię i nazwisko, numer telefonu oraz e-mail.

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska