sportowy24
    Regionalny Puchar Polski. Siedem goli w Toruniu. Elana...

Regionalny Puchar Polski. Siedem goli w Toruniu. Elana bliżej pucharu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Gazeta Pomorska

Aktualizacja:

Elana Toruń - Chemik Bydgoszcz. Spore emocji w pierwszym meczu o Puchar Polski w regionie. Do przerwy niespodziewanie prowadzili goście, ale druga połowa to popis Elany. Ostatecznie było 5:2 dla lidera III ligi.
    Siedem goli w Toruniu. Elana bliżej pucharu
    Puchar Polski Elana Toruń - Chemik Moderator Bydgoszcz
    1/81

Przejdź do

©Sławomir Kowalski

Bramki dla Elany strzelili Damian Lenkiewicz (22), Mateusz Stąporski (53), Patryk Aleksandrowicz (74 i 88) i Daniel Ciechański (80); dla Chemika: Maciej Kot (24) i Maciej Felsch (samobójcza).