Remis FC Reiter Toruń na otwarcie Futsal Ekstraklasy. Mamy zdjęcia z meczu i trybun

Daniel Ludwiński
FC Reiter Toruń zremisował 3:3 z Dremanem Opole Komprachice w meczu 1. kolejki Futsal Ekstraklasy. Torunianie jeszcze w końcówce prowadzili, ale w 38. minucie goście zdołali wyrównać.

Na inaugurację nowego sezonu nasz zespół po raz pierwszy zagrał w hali SP nr 28. Odmłodzony skład FC Reiter mierząc się z rywalem, który w poprzedniej edycji rozgrywek uplasował się nieco wyżej w końcowej tabeli, wypadł nieźle, choć nie zdołał sięgnąć po komplet punktów.

Remis FC Reiter Toruń na otwarcie Futsal Ekstraklasy. Mamy z...

Wynik otworzyli goście, ale jeszcze przed przerwą torunianie potrafili wyrównać za sprawą Jeffersona Ortiza. W drugiej połowie Dreman ponownie objął prowadzenie, jednak scenariusz powtórzył się i po kilku minutach znów był remis. Gdy Daniel Gallego Garcia strzelił trzeciego gola dla gospodarzy, wydawało się, że przed FC Reiter otwiera się szansa na zwycięstwo. Tuż przed końcem meczu remis dla przyjezdnych uratował jednak Denis Błank.

Torunian czeka teraz wyjazdowy mecz z Legią Warszawa, który odbędzie się w najbliższą niedzielę o 18.

FC Reiter Toruń - Dreman Opole Komprachcice 3:3 (1:1)
Bramki: Jefferson Ortiz (19), Brayan Nicolás Parra (27 - sam.), Daniel Gallego Garcia (32) - Wadym Iwanow (11, 24 - karny), Denis Błank (38)