https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Remis Olimpii Unii Grudziądz w Siedlcach. Dobry i punkt

Debel Olimpii Unii Grudziądz, grający na 1. stole w I lidze: Szymon Malicki (z lewej) i Samuel Kulczycki
Debel Olimpii Unii Grudziądz, grający na 1. stole w I lidze: Szymon Malicki (z lewej) i Samuel Kulczycki Maryla Rzeszut
Nowy rok w rozgrywkach I ligi grudziądzka Olimpia Unia rozpoczęła od remisu 5:5 z Pogonią w Siedlcach. Z trudnego terenu dobrze jest przywieźć choćby 1 punkt.

POGOŃ SIEDLCE - ASTS OLIMPIA UNIA GRUDZIĄDZ 5:5

OLIMPIA UNIA: Malicki 2, Kulczycki 1, Dziadek 1, Grela 1
WYNIKI: stół: Bartosz Szarmach - Samuel Kulczycki 0:3 (-8,-7, -7), Jakub Folwarski - Szymon Malicki 0:3 (-9, -7,-9), B. Szarmach - Malicki 2:3 (5,-10,-9, 9,-9), Folwarski - Kulczycki 3:1 (4, -7,6,4). 2. stół: Wiktor Franc -Kamil Dziadek 3:0 (3, 10, 6), Mikolai Misak-Artur Grela 0:3(-10, -8,-4) Franc - Grela 3:0 (6,10, 9), Misak - Dziadek 0:3 (-9, -8,- 4).
Deble: 1. B. Szarmach/Wiktor Franc - Malicki/Kulczycki 3:2 (-9, 8, -9,7,7), 2. Misak/Folwarski - Dziadek/Grela 3:1 (6,-13,5, 9).

Wywiezienie 1 punktu za remis, z trudnego terenu w Siedlcach to niezły wynik. Najlepiej wypadł Szymon Malicki, grający trener Olimpii Unii Grudziądz. Ważne jednak, że każdy z grudziądzkich zawodników ma swój udział w remisie.
Olimpia Unia Grudziądz na zapleczu superligi wygrała z Kościerzyną a przegrała w stolicy (wideo)
Szkoda, że zwycięskiego punktu nie dorzucił któryś z grudziądzkich debli. Zwłaszcza na 1. stole duet Olimpii-Unii był o krok od zwycięstwa. Przed grami deblowymi Olimpia Unia Grudziądz prowadziła w Siedlcach 3:1. Była w dobrej sytuacji, jednak po grach podwójnych był już remis 3:3.
Grudziądzanie zajmują obecnie 6. miejsce na zapleczu Lotto Superligi, zaś MKS Pogoń 5.

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska