MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Sołtys Roku - startują konkurs i plebiscyt Gazety Pomorskiej i Strefy Agro!

PD
11 października w Bydgoszczy odbędzie się VI Forum Rolnicze "Gazety Pomorskiej". Tak, jak w poprzednich edycjach podczas uroczystej gali kończącej Forum, zostaną wręczone prestiżowe nagrody Rolnik Roku i Sołtys Roku.

VI edycja Forum Rolniczego, wzorem lat ubiegłych, zgromadzi przedstawicieli branży rolnej z całego województwa i nie tylko. W szeregu prelekcji i debat wezmą udział przedstawiciele producentów i organizacji rolniczych a także minister rolnictwa.
Jak w poprzednich edycjach tak i tym razem Gazeta Pomorska wręczy prestiżowe nagrody w konkursie kapituły i plebiscycie w kategoriach:

  • Rolnik Roku
  • Sołtys Roku
  • Koło Gospodyń Wiejskich Roku

O nominacje do tych kategorii wystąpiliśmy do naszych partnerów i patronów: jednostki samorządu terytorialnego, organizacje rolnicze oraz wiejskie. Ankiety, które zawierają kluczowe dla kapituły informacje pozwalają na wyłonienie prężnie działającego sołtysa, który dba o swoją społeczność i przyczynia się do poprawy życia mieszkańców sołectwa. Kapituła wybierze również sołtysa debiutanta. Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy także do samych sołtysów.

KLIKNIJ i wypełnij formularz zgłoszeniowy do konkursu

Zgłoszenia do konkursu kapituły będą oceniane pod kątem wykazywanej inicjatywy w organizacji wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych czy też sportowych, rozwiązywania istotnych problemów sołectwa czy też planowania przyszłych inwestycji.

Patroni i partnerzy konkursu

Forum Rolnicze "Gazety Pomorskiej" w tym roku odbędzie się pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego.

Partnerem strategicznym Forum Rolniczego "Gazety Pomorskiej" i związanych z nim konkursu i plebiscytu jest Piotr Całbecki, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Współorganizator:
Kujawsko - Pomorski Ośrodek Doradztwa w Minikowie

Partnerami są także:

  • Kujawsko-Pomorski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
  • Krajowe Forum Samorządowe
  • Okręgowy Związek Plantatorów Buraka Cukrowego

Nagrody w konkursie

Sołtys, który w głosowaniu kapituły zdobędzie najwyższą ocenę otrzyma nagrodę w wysokości 5000 zł.

VI Forum Rolnicze "Gazety Pomorskiej"

Wszyscy uczestnicy konkursu są zaproszeni do udziału w Forum rolniczym oraz gali finałowej. Po całym dniu szkoleń i debat Forum zakończy się występem artystycznym oraz galą finałową podczas której zostaną wręczone nagrody w konkursie na Rolnika Roku.

Szeroka relacja z Gali, fotograficzna jak i wideo będzie zamieszczona na stronie internetowej Gazety Pomorskiej oraz Strefie Agro.

Zobacz galerię zdjęć z V Forum Rolniczego w 2018 roku

V Forum Rolnicze "Gazety Pomorskiej" w 2018 roku - galeria zdjęć

Ważne terminy

VI Forum rolnicze Gazety Pomorskiej odbędzie się 11 października 2019r. w Bydgoskiej Hali Targowo-Wystawienniczej w Myślęcinku. Wtedy też ogłosimy wyniki konkursu kapituły na Rolnika Roku. Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy od 19 sierpnia do 13 września 2019r.

Nie tylko konkurs kapituły!

Z VI Forum Rolniczym związany jest nie tylko konkurs kapituły, ale również plebiscyt Mistrzowie Agro, który ma w tym roku wyjątkowy, ogólnopolski charakter. Szczegóły plebiscytu opisaliśmy tutaj, ale warto już teraz wspomnieć o licznych materiałach redakcyjnych, specjalnych dodatkach oraz bogatych nagrodach, które towarzyszą temu wydarzeniu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska