Sonderjyske - Zagłębie online. Gdzie obejrzeć mecz?

Redakcja
Zagłębie Lubin dziś rozegra z Sønderjyske mecz rewanżowy 3. rundy eliminacji w Lidze Europy. Lubinianie będą na wyjeździe odrabiać straty z pierwszego spotkania, w którym przegrali 1:2. Paweł Relikowski
Zagłębie Lubin dziś rozegra z Sønderjyske mecz rewanżowy 3. rundy eliminacji w Lidze Europy. Lubinianie będą na wyjeździe odrabiać straty z pierwszego spotkania, w którym przegrali 1:2. Początek spotkania o godz. 19.15. Transmisja w TVP Sport.

Lider naszej ekstraklasy poleciał do Danii w dobrych nastrojach. Zagłębie jako jedyny zespół wygrał wszystkie mecze i nie stracił gola. Problemem trenera Piotra Stokowca jest przekucie tej dyspozycji na rywalizację w Lidze Europy.

Pomimo porażki w pierwszym meczu lubinianie mają szansę odrobić straty i przetrwać w dalszej rywalizacji. Warunek jest jeden: muszą inaczej wejść w mecz niż przed tygodniem, kiedy przespali pierwszą połowę i dali sobie strzelić dwa gole. Po przerwie już dominowali na boisku, ale strat nie udało się im odrobić, tylko zdobyć honorową bramkę. Oby w rewanżu było lepiej?

Mecz Zagłębie online: >> tutaj <<

P. Włodarczyk wierzy w Zagłębie: - Duńczycy mają większe szanse, ale w piłce różne rzeczy się działy.