Sprawny Miś 2018: Była walka, emocje i świetna zabawa! [galeria]

maz, Dominik Fijałkowski
Wielki finał miast już za nami. Znakomicie ugościł nas Inowrocław, a młodzi sportowcy z tego miasta oraz Bydgoszczy, Torunia, Grudziądza i Włocławka stworzyli świetne, sportowe widowisko. Mistrzostwo wywalczyła SP 16 z Bydgoszczy, podium uzupełnili uczniowie SP 28 z Torunia i SP 6 z Inowrocławia. Czwarte miejsce zajęli uczniowie włocławskiej SP 23, a piąte SP 5 z Grudziądza. Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy i serdecznie dziękujemy za piękną walkę. Zobaczcie zdjęcia z finału w Inowrocławiu >>>>>Dominik Fijałkowski