https://pomorska.pl
reklama

Stuknęła im 90-tka! Ale gospodyniom w KGW w Płowcach nie brakuje energii do działania

Jiubileuszowe uroczystości 90-lecia KGW  w Płowcach rozpoczęto uroczystą msza świętą w miejscowej kaplicy, sprawowaną przez ks. Andrzeja Aniszczyka, proboszcza parafii Witowo. Kierowcy, mechanicy, operatorzy - szukają was pracodawcy. Są też inne oferty radziejowskiego PUP;nfPo czym wszystkich gości zaproszono na uroczysty obiad. Powitała ich Henryka Serdak, przewodniczącej koła, zaś Agnieszka Królczak- Kaczmarek przypomniała jego przebogatą historię. W tym przede wszystkim znamienite gospodynie, które historię koła tworzyły, takie jak Zofia Andrzejewska, założycielka koła przed 90 laty, Danuta Serdak, która przez 45 lat była przewodniczącą i Irena Piasecka z 37-letnią kadencją skarbniczki.
Jiubileuszowe uroczystości 90-lecia KGW w Płowcach rozpoczęto uroczystą msza świętą w miejscowej kaplicy, sprawowaną przez ks. Andrzeja Aniszczyka, proboszcza parafii Witowo. Kierowcy, mechanicy, operatorzy - szukają was pracodawcy. Są też inne oferty radziejowskiego PUP;nfPo czym wszystkich gości zaproszono na uroczysty obiad. Powitała ich Henryka Serdak, przewodniczącej koła, zaś Agnieszka Królczak- Kaczmarek przypomniała jego przebogatą historię. W tym przede wszystkim znamienite gospodynie, które historię koła tworzyły, takie jak Zofia Andrzejewska, założycielka koła przed 90 laty, Danuta Serdak, która przez 45 lat była przewodniczącą i Irena Piasecka z 37-letnią kadencją skarbniczki. Mirosław Kowalski
Jubileuszowe uroczystości 90-lecia KGW w Płowcach rozpoczęto uroczystą msza świętą w miejscowej kaplicy, sprawowaną przez ks. Andrzeja Aniszczyka, proboszcza parafii Witowo. Po czym wszystkich gości zaproszono na uroczysty obiad. Powitała ich Henryka Serdak, przewodniczącej koła, zaś Agnieszka Królczak- Kaczmarek przypomniała jego przebogatą historię. W tym przede wszystkim znamienite gospodynie, które historię koła tworzyły, takie jak Zofia Andrzejewska, założycielka koła przed 90 laty, Danuta Serdak, która przez 45 lat była przewodniczącą i Irena Piasecka z 37-letnią kadencją skarbniczki.

Jiubileuszowe uroczystości 90-lecia KGW w Płowcach rozpoczęto uroczystą msza świętą w miejscowej kaplicy, sprawowaną przez ks. Andrzeja Aniszczyka, proboszcza parafii Witowo.

Kierowcy, mechanicy, operatorzy - szukają was pracodawcy. Są też inne oferty radziejowskiego PUP

Po czym wszystkich gości zaproszono na uroczysty obiad. Powitała ich Henryka Serdak, przewodniczącej koła, zaś Agnieszka Królczak- Kaczmarek przypomniała jego przebogatą historię. W tym przede wszystkim znamienite gospodynie, które historię koła tworzyły, takie jak Zofia Andrzejewska, założycielka koła przed 90 laty, Danuta Serdak, która przez 45 lat była przewodniczącą i Irena Piasecka z 37-letnią kadencją skarbniczki.

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Czerwcowa waloryzacja emerytur - jest nowy wskaźnik. Tak urosną świadczenia od lipca

Czerwcowa waloryzacja emerytur - jest nowy wskaźnik. Tak urosną świadczenia od lipca

Wyjmij z lodówki i podlej hortensje. Ogród utonie w kwiatach. Oto trik na kwitnienie!

Wyjmij z lodówki i podlej hortensje. Ogród utonie w kwiatach. Oto trik na kwitnienie!

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska