https://pomorska.pl
reklama

Ten mężczyzna szedł za Iwoną Wieczorek w noc zaginięcia. Policja publikuje nagranie i prosi o pomoc

Anna Piotrowska
Opracowanie:
Policja: W sprawie dotyczącej zaginięcia Iwony Wieczorek, pojawiły się nowe ustalenia.
Policja: W sprawie dotyczącej zaginięcia Iwony Wieczorek, pojawiły się nowe ustalenia. Fot. Tomasz Bolt/ Polska Press; Policja
Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który szedł za Iwoną Wieczorek w noc jej zaginięcia. Mundurowi proszą o kontakt wszystkie osoby, która mają jakiekolwiek informacje na jego temat. Okazuje się, że w sprawie pojawiły się nowe informacje.

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Policja poszukuje mężczyzny z nagrania

"W sprawie dotyczącej zaginięcia Iwony Wieczorek, pojawiły się nowe ustalenia" – poinformowała w sobotę za pośrednictwem mediów społecznościowych policja. "Osoby posiadające wiedzę na temat mężczyzny z załączonego nagrania proszone są o kontakt pod nr tel. 600 997 213 lub adresem e-mail [email protected]" – dodano w komunikacie. Osobom, które zechcą pomóc w sprawie policja gwarantuje anonimowość.

Do wpisu na Twitterze policja załączyła nagranie. Widać na nim dokładnie mężczyznę, który w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku szedł za Iwoną Wieczorek.

Zaginięcie Iwony Wieczorek

To jedna z najbardziej tajemniczych spraw ostatnich lat. Iwona Wieczorek zaginęła w lipcu 2010 roku, a więc już ponad 12 lat temu. Dziewczyna wyszła wówczas z klubu Dream Club w Sopocie, gdzie bawiła się ze znajomymi. Dzięki nagraniom z monitoringu udało się ustalić, że zmierzała pieszo w kierunku Gdańska. Trop za nią urywał się na pasie nadmorskim, przy wejściu nr 63 w Gdańsku-Jelitkowie. Późniejsze szeroko zakrojone akcje poszukiwawcze nie przyniosły żadnych rezultatów. Los dziewczyny wciąż pozostaje nieznany.

Od 2019 roku sprawą zaginięcia Iwony Wieczorek zajmuje się Archiwum X. W ostatnim czasie śledczy przeprowadzili czynności w domu Pawła, kolegi zaginionej dziewczyny, który feralnego wieczoru był z nią na imprezie w klubie.

od 16 lat

lena

Wideo

Komentarze 7

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

H
Hans von Schwinke
10 grudnia, 15:29, Gość:

Mafia

10 grudnia, 15:41, PI Grembowicz:

Fakt, tylko tak można to racjonalnie wytłumaczyć ...

Degrengolada.

Nie zadna mafia (laska jest dosyc przecietna) ale KGB zrobilo z niej NALOZNICE putlera.

a
ab
Polska milicja najwyraźniej zakończyła już „szczepienia”, bo tak nagle przerwała sen zimowy i ogłosiła, że nie może znaleźć Iwony Wieczorek. Dwanaście lat już jej polska milicja tak sobie szuka.

Czas chyba zwrócić się do największego paranormalnego oszołoma – czarnowidza Jackowskiego z Anonimowych Alkoholików – który już chyba ma dyplom od paranormalnej milicji za odnalezienie tej Iwony. On zawsze ma dyplomy. Milicja ze swojej strony gwarantuje panu Jackowskiemu anonimowość.
G
Gość
Mafia z Trójmiasta
P
PI Grembowicz
10 grudnia, 15:29, Gość:

Mafia

Fakt, tylko tak można to racjonalnie wytłumaczyć ...

Degrengolada.

G
Gość
Mafia
G
Gość
Prawdziwy smaczek tej "nowości" to jest to, że "Nagranie w dobrej jakości można znaleźć w internecie. Wideo, z którego wycięto fragment i zamazano twarze innych uczestników gry, zostało opublikowane w 2021 roku przez jednego z internautów w serwisie YouTube.".

Czyli rok potrzebny by "intensywnie pracować" nad czymś co już odkryte.

Na tym to polega, że dobrą robotę trzeba szanować, czyli podchodzić do niej nieśpiesznie.
P
PI Grembowicz
Porażka wymiaru sprawiedliwości, policji, techniki...
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Dodatkowe 2150 złotych dla osób powyżej 75. roku życia. Jak dostać bon senioralny?

Dodatkowe 2150 złotych dla osób powyżej 75. roku życia. Jak dostać bon senioralny?

Po skończeniu 65 lat nie przegap tych 7 dodatków do emerytury. Oto co ci przysługuje

Po skończeniu 65 lat nie przegap tych 7 dodatków do emerytury. Oto co ci przysługuje

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska