Studia skierowane są do mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego, a zwłaszcza do pracowników administracji samorządowej, nauczycieli ekonomii w ponadgimnazjalnych szkołach ekonomicznych, absolwentów studiów (licencjackich i magisterskich).
Jednak aby móc w nich uczestniczyć, należy posiadać tytułu licencjata nauk ekonomicznych.
Dlaczego warto skorzystać z tej oferty?
- Studia w Wyższej Szkole Bankowej to przede wszystkim oferta kształcenia dotycząca unii gospodarczo - walutowej - informuje Magdalena Karpińska,**pełnonomocniczka kanclerza ds. PR w WSB**. - Absolwenci naszych studiów otrzymają wiedzę z zakresu historii i funkcjonowania strefy euro oraz - na temat konsekwencji używania wspólnej waluty.
Więcej informacji:
Dział Studiów Podyplomowych
ul. Fordońska 74, 85-719 Bydgoszcz
tel. 052 58 29 115
Ta wiedza jest szczególnie przydatna w przededniu wejścia Polski do strefy euro. Warto poznać korzyści, które daje wspólna waluta a także wiążące się z tym wydarzeniem zmiany gospodarcze i społeczne.
W trakcie studiów słuchacze i słuchaczki usłyszą komentarz do aktualnych wydarzeń ekonomicznych, które wpływają na zachowanie rynków finansowych i gospodarki. Wykłady wzbogacone będą o case study. Uczestnicy zajęć otrzymają również specjalnie przygotowany na potrzeby studiów podręcznik napisany pod nadzorem prof. Witolda Kozińskiego.
Tylko 300 zł
Aby dostać się na studia, należy dostarczyć do działu studiów podyplomowych dostarczyć dokumenty rekrutacyjne (kwestionariusz zgłoszeniowy, podanie o przyjęcie na studia, odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych, zdjęcie, dowód wniesienia opłaty wpisowej).
Studia są dofinansowane z Narodowego Banku Polskiego, dlatego chętni zapłacą tylko 300 zł. wpisowego. Kształcić się na tym kierunku będzie mogło pięćdziesiąt osób.
