Unia Solec Kujawski zremisowała z Piastem

(S-G)
Podziałem punktów zakończyło się spotkanie beniaminków III ligi. Unia Solec Kujawski zremisowała z Piastem Kobylin 2:2 (0:1).

Bramki dla Unii: Marcin Grzelak (65, głową) i Łukasz Gieruzel (82).
UNIA: Ciesłowski - Grzelak, Boldt, Winiecki, Ciępiel - Ruciński, Wiśniewski (46. Gieruzel), Murach, Raczyński - Mędlewski (77. Błaszczak), Szkaradek (46. Lewandowski).

Spotkanie było wyrównane, choć lekką przewagę mieli miejscowi. Cóż z tego, skoro do przerwy nieoczekiwanie po golu Szymanowskiego prowadził Piast. Męskie rozmowy w przerwie spowodowały, że unici podkręcili tempo i w 65 min. Grzelak wyrównał. Osiem minut przed końcem Gieruzel wykorzystał zamieszanie pod bramką i Unia objęła prowadzenie. Niestety, nieuwaga w końcówce spowodowała, że Duda pokonał soleckiego bramkarza.

Najbliższe spotkanie Unia rozegra w sobotę (godz. 17) we Włocławku.