Zobacz wideo: Polska europejskim liderem w produkcji malin
Atrakcje na przystani w Nakle rozpoczną się w niedzielę 1 sierpnia o godz. 14. W programie m.in. pokazy sprzętu strażackiego i policyjnego, dmuchańce i niespodzianki dla dzieci.
To Cię może również zainteresować
Chętni wysłuchać będą mogli koncertu w wykonaniu orkiestry dętej OSP z Nakła, która zagra przeboje muzyki rozrywkowej. Dla publiczności wystąpi kabaret K2 i iluzjonista Michał Ogonowski. Na finał organizatorzy proponują show Roberta Rozmusa.
Udział w imprezie jest bezpłatny. Na przystani w niedzielę można będzie także zaszczepić się przeciwko Covid-19 oraz wziąć udział w spisie powszechnym.
Więcej wiadomości z Nakła i okolic na www.pomorska.pl/naklo[/a]
Z kolei w Szubinie w niedzielę, w lasku Wesółka kolejna projekcja w plenerowym kinie na leżakach. O godz. 21.15 pokazany zostanie film pt. „Był sobie pies”. Wstęp jest darmowy.
Muzeum w Szubinie w niedzielę otwarte
Propozycję na niedzielę przygotowało też Muzeum Ziemi Szubińskiej. W ofercie wystawa IPN pt. „Powstanie Warszawskie 1944. Bitwa o Polskę”. Tego dnia muzeum jest czynne w godz. 12-16. Przy okazji obejrzeć można również inną nową wystawę. To archiwalne pocztówki z terenu dawnego powiatu szubińskiego.
